Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés - biztos?

Figyelt kérdés
Amikor úgy döntöttetek a párotokkal, hogy összeköltöztök, biztosak voltatok abban, hogy még sokáig (évekig, akár örökre) együtt maradtok? Nem gondoltatok arra, hogy esetleg mégsem fog működni az együttélés a zavaró tulajdonságok miatt? Vagy azóta külön mentetek?
2014. febr. 14. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyen nagy dontesek mellet mindeg fel az ember,ha eskuvo lenne akkor se biztos hogy egyutt maradtok!
2014. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
összeköltöztünk, ő erőltette. nem kellett volna, elég idegesítő. rendetlen, zsarnokoskodó.
2014. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elso hazassagomnal meg fiatalok voltunk es alig vartuk, hogy kulon lakasunk legyen, hogy egyutt lehessunk es azt csinalhassunk, amit csak akarunk.

Elso valasom utan okulva a dolgokbol, a masodikkal mar nem kozos lakast terveztem, hanem jott hozzam es ugyanugy el is ment, amikor tole is elvaltam.

Harmadik hazassagom kenyszerpalya volt, mert a ferje kidobta hiszen megcsalta velem. Akkor megint osszekoltoztem, megint kozos volt minden ... de rendre ettol is elvaltam.

A mostani paromat mar fel sem engedem magamhoz ... vagy randizunk (esetleg valami hotel), vagy megyunk hozza.


Nem rakok tobb feszket senkivel es nem rugom fel tobbet az almaimat. Nem lesz tobb eskuvo es az osszekoltozest sem eroltetem ma mar.

2014. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első randink után két hónappal összeköltöztünk (bár már előtte is ismertük egymást), nem voltam teljesen biztos, hogy működni fog, elég nagyot kockáztattam, de szerencsére megérte.
2014. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!