Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint nem illünk össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem illünk össze?

Figyelt kérdés
Szeretem őt és ő is engem. Másfél éve vagyunk együtt. Figyel rám sok szívességet megtesz nekem megbízhatok benne. De van vmi ami engem nagyon bánt. Én bújós vagyok ő nem. Otthon még csak csak megkapom az "adagomat" de társaságban alig ér hozzám. Nem azt várom h bújjon a seggembe de pl ha elmegy akkor adjon egy csókot esetleg fogja meg a kezem az asztal alatt. Kérdeztem h szégyell-e vagy mi, azt mondta nem..de én meg teljesen megsemmisülve érzem magam most is elvitte egy barátját haza kocsival egy óra múlva jön vissza nekem minimum lett volna h ad egy puszit...nem tudom h mondjam meg neki h ne érezze támadásnak, mert már többször mondtam de nem fogja fel. Lehet h hisztisnek tartotok de az én szüleim a mai napig kézenfogva mennek az utcán és én is ilyen akarok lenni. Rosszul választottam, nem illünk össze!?huszonévesek vagyunk én a lány
2014. febr. 14. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

lehet, hogy csak nem fér bele neki a társaságban ez a viselkedés, a párom is ilyen volt, a kezem alig fogta meg az utcán, csókról szó sem lehetett nyilvános helyen, otthon pedig minden rendben volt. Aztán eltelt 15 év és mindenhová kézen fogva megyünk, csókolózni mondjuk nem csókolózunk az utcán, de már nem is az a korosztály vagyunk .-)

ha otthon valóban figyel Rád és odaadó, akkor én nem írnám le ezt a kapcsolatot emiatt

a pasik nagy részének nehéz kimutatni az érzelmeit, főleg mások előtt

2014. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

Nem mindenki szereti ezt társaságban előadni. Társaságba nem igazán azért megy az ember, hogy a párjával édelegjen, hanem hogy társasági életet éljen. Meg sokan úgy is érzik, hogy ez nem tartozik másra.

Az utcán meg a férjemmel kézen fogva megyünk, de a volt barátom ezt kényelmetlennek találta, pedig ő is szeretett.

Szerintem ezek apróságok, emiatt még nem kéne elvetni a sulykot, de te tudod. Te érzed, mire van szükséged feltétlenül egy kapcsolatban.

2014. febr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!