Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves barátom van. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves barátom van. Nem tudom mit tegyek mert a barátok szerint jol kijövünk tökre össze illünk, én nem tudom hogy mi legyen mert anyuméknak nem monhatom meg mert a 20-at se nagyon "engedik". deh szakitani sem szakithatok. Most mit tegyek? 15 vagyok

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 06:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez hatalmas korkülönbség, főleg ebben a korban. Attól még, hogy menő, jól néz ki, még nem biztos, hogy összeilletek, sőt, ebben a korban biztos is vagyok, hogy nem illetek össze. Tudtok önfeledten beszélgetni akármikor, akármiről? Van közös témátok? Van közös hobbitok? Mit szoktatok együtt csinálni? Mit érzel érzelmileg? Ezek fontos kérdések, és ha néhányra nem tudtál válaszolni, akkor lépj tovább és keress egy korodbeli fiút. Nem éri meg ilyen idősekkel együtt lenni, mert valószínűleg csak egy dolgot akarnak tőled...

Remélem segítettem!

15/F

2010. júl. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
és miért "nem szakíthatsz?" :S
2010. júl. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem kell mindent az orrukra kötni. Ha tényleg normális a pasid, akkor ezt megérti.

Meg aztán ne a szakítás legyen az első gondolatod, ha szereted!

Mellesleg 3 év múlva már senki nem szólhat bele, hogy kivel jársz. Addig meg nem olyan nehéz titkolózni.

2010. júl. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem jó titkolózni, pláne nem a szüleid előtt. Mondd el nekik, és beszéld meg velük, de fontold meg, amit elsőnek írtam
2010. júl. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Igazuk van, a 20 is sok. Bocsi hogy ezt írom, de keresgélj a saját korosztályodból. Ez nem normális!

15/F

2010. júl. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
egyetértek... :S a középkorban már halott lennél :) Ma más idők vannak, de ez olyan, mintha egy 5 éves lánnyal járna egy 15 éves fiú (sajnos undorító, de a volt sulimban egyik évfolyamtársam ezt csinálta :S )
2010. júl. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Azért a 15-25 nem ugyanaz, mint az 5-15. :) A középkorban meg ennél jóval durvább dolgok voltak, sőt, csak manapság ciki, ha a pasi jóval idősebb.

Egyébként meg hülyeség, hogy mindenáron a "korosztályában" keressen. Többet ér egy rendes 25 éves, mint egy perverz, hataloméhes, durva 18 éves.

Kedves kérdező, szerintem ameddig nem komoly a kapcsoalt, nem muszáj egyből világgá kürtölni. De azért tényleg bizonyosodj meg róla, hogy normális a pasi, és nem csak le akar fektetni! Ekkora korkülönbségnél ritka a türelmes, megértő pasi, de azért van néhány ilyen. ;)

2010. júl. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

Nekem 16-17 évesen volt egy 10 évvel idősebb barátom. Megértettük egymást, beszélgetni is tudtunk mindenről, szóval jól elvoltunk. Mások furán néztek, hogy 10 év, milyen sok... De igazából a velem egykorúaknak olyan a felfogása, hogy inkább el se kezdek köztük keresgélni... Én is hazudtam a korával kapcsolatban a szüleimnek. (Bár akkor még nem gondoltam hogy sokáig együtt leszünk.) Később kiderült, és kaptam fejmosást rendesen. De engedték a kapcsolatot. 1 évig tartott. Aztán rájöttem, hogy annyira nem is illettünk össze. (Amíg őt az zavarta hogy hol lakjon, mit dolgozzon, engem az kötött le hogy mikor plázázzak, milyenre fessem a körmöm...) Ja, és a végén meg kiderült hogy a szüleim utálták...


Szóval gondold át. A korával kapcsolatban meg jobb az őszinteség. Egyszer úgyis kiderül, és akkor rossz lesz. Merthogy nem elég hogy 10 év, még hazudtál is... Amúgy miért nem szakíthatsz?


19/L

2010. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Próbáld valahogy megismertetni szüleiddel de az elején ne úgy mint a barátod így hátha megkedvelik és akkor sokkal több esély arra hogy nem zavarná őket. Azokkal nem értek egyet akik szerint szakítanod kéne ha szereted csak ez számít!


19/f

2010. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
még kis csitri vagy, ne haragudj. manapság a huszon, sőt harminc évesek is buknak az ostoba, hamvas börű, kemény combú friss husikra, akik valljuk be, egyre korábban érnek és néznek ki valós koruknál 4-5-6 évvel idősebbeknek. de egy ilyen kapcsolat neked nem adhat semmi pluszt, ami a javadra válhat. neked még moziba kéne járnod az osztálytársaiddal, és hannah montanat hallgatni, nem egy 25 éves pasi ágyasává válni. mert nem tudom elképzeni, hogy szexen kivül mi mást is tudnátok együtt csinálni. elhiszem, hogy imponál a kora, hogy esetleg van pénze és kocsija, és iszod minden szavát amit mond neked, de ez nem minden. számára csak egy ostoba csitri vagy, aki őt bálványozza.
2010. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!