Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt a kettősséget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt a kettősséget?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom tiszta szívemből, de néha elbizonytalanodok az érzéseimet illetően. Sok mindenben különbözünk, mondhatni egymás ellentétei vagyunk. Én egy pörgősebb, lazább lány vagyok, a barátom pedig "szeretni betartani a szabályokat". Ő imádja kimutatni az érzéseit, ha tehetné egész nap becézgetne, ölelgetne, puszilgatna. Én nem ilyen vagyok...nem nagyon mutatom ki az érzelmeim, és nem is szeretem, ha mondjuk utcán ismeretlenek előtt megáll és elkezd csókolgatni. Már megemlítettem neki ezt párszor, de akkor meg megsértődik. Sokak szerint nem illünk össze, mert én sokat adok a külsőmre a párom viszont nem nagyon foglalkozik vele, hogy ki mit gondol róla. Szó nincs arról, hogy igénytelen lenne, sőt! A családom és a barátaim is kedvelik őt, de sokan mondják, hogy nem hozzám való. Neki egy hasonló beállítottságú lány kéne, mint ő. Ilyenkor elgondolkozom, hogy lehet igazuk van, de megszakadna a szívem, ha ott kellene hagynom. Mégis miért van bennem ilyen kettős érzés, ha szívből szeretem? :\


21/L


2014. febr. 14. 19:14
 1/1 ASOT ***** válasza:

ebben azért van egy kicsi olyan cucc, hogy szégyelled őt bizonyos helyzetekben....

de a legfőbb probléma az az, hogy ez egy egyoldalú kapcsolat leginkább, részedről ez nem egy fenékig tejfel, és valójában lehet h nem is tudod h minek vagy vele egyáltalán...talán van benne egy kis megszánás is....

2014. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!