Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szakítás után kezdem szabadnak érezni magam?

Figyelt kérdés
barátnőm vasárnap szakított de már 1 hónapja ezt akarta kimondani csak nem merte és engem meg húzott ezzel kivoltam napokig nem aludtam nem ettem beteg lettem stb de az utóbbi 3 nap eljárok haverokkal ide oda elvagyunk és kezdem jobban érezni magam ez 2 év 2 hó után természetes , hogy így érzem?:)
2014. febr. 15. 00:21
 1/8 A kérdező kommentje:
rájöttem ha húzott nem akart semmit már mindenen veszekedtünk és míg ilyen kétségekbe volt még 3 szor is találkozott egy állítólagos jó barátjával:D fordítva mondta szakítana... ekkor azt hittem megcsalt és onnantól kezdve vége lett mindennek kidobott szal tuti megcsalt vagy van kiszemelt:)
2014. febr. 15. 00:25
 2/8 Moszuke ***** válasza:

persze csak nehogy az legyen, hogy majd elkezd hiányozni.

ha még is így lenne akkor majd jössz és tanácsot kérsz itt:)


én is a szakítás után olyan 4hétig örültem.. aztán elkezdett hiányozni.

2014. febr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Marc Bolan ***** válasza:
Aha
2014. febr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem fordítva 3 hétig hiányzott mikor nem találkozott már velem szinte semmit meg szakítás után pár napig aztán most kezdek talpra állni :)
2014. febr. 15. 00:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem azzal az indokkal dobtak ki 2 év után hogy "nem szeretlek már"- Na ez nagyon tud fájni. Pláne ha 19 éves vagy, és ez volt az első komoly kapcsolatod. Aztán a szakítás után 3 hónapig nem voltam önmagam, bőgtem, befordultam, elhanyagoltam magam, majd egy barátnőm elrángatott egy buliba, ahol rájöttem, hogy én kínlódok, ő meg éli világát. Akkor hirtelen olyan felszabadult lettem, rájöttem, hogy tök fiatal vagyok, előttem az élet, nem vagyok senkinek a csicskája, csak mert rajongok érte, nem keresnek 5 percenként...fél évig egy csoda volt minden napom, soha jobban nem voltam. Aztán jelentkezett, hogy hiányzom neki, és megint bőgtem 2 hétig, majd felhívtam és elmondtam neki, hogy sz4rok az érzéseire, ahogy ő tette velem, és savanyodjon bele a hiányomba, ha akar. Azóta minden megint nagyon jó.


Szóval én azt mondom, hogy élj, élvezd az életed, jobb szinglinek lenni, mint örlődni egy rossz kapcsolatban.

2014. febr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én ugyanezt kaptam meg , hogy már nem szeret :S:)
2014. febr. 15. 00:41
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsóval nagyon egyet értek :))))
2014. febr. 15. 00:42
 8/8 A kérdező kommentje:
minden ugyanígy volt nállunk is ahogy nállatokc sak plusz azt kaptam meg , hogy soha nem akar látni :D
2014. febr. 15. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!