Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom összejöjjek-e vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom összejöjjek-e vele?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy van egy lány, akinek nagyon bejövök (több biztos forrásból tudom, vak sem vagyok). Nagyon jóban is vagyunk kb fél éve. A csaj igazi bombanő, számomra olyan 10/9-es, a szeme is nagyon szép. Tehát minden tökéletes lenne, de:

-nem tudom megtudnék-e bízni benne. Más mint amilyen lányok után menni szoktam általában, csalta meg már barátját, megcsalta VOLNA velem is. Most nincs barátja.

-ezen az egy dolgon kívül tökéletes lenne, kinézetre, belsőre is, csak tényleg nehezen tudom elképzelni magam egy ilyen lazább lánnyal, nem tudom tudnám-e kezelni a helyzetet.


20f


2014. febr. 15. 15:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

hiszek-tudom, két különböző szó nem véletlenül. Most nem fogom részletezni, de legyen annyi elég, hogy 99% a dolog. És nem csak 1 esetre tudok hivatkozni, hanem többre is.

Máskor arra reagálj amit írok, ne arra amire könnyebb

2014. febr. 15. 15:58
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

11 Akkor én annyit mondok: nyugodtan kukázhatod a 99%-odat. Mert a te esetedben az 1% áll. Ezen megnyilvánulásaid sokasága alapján és utána meg végképp.


Jó lesz neked a bamba liba nőci, aki pincsit játszik neked pár Ft-ért és bólógat neked.Igaz, hogy azt sem tudja, egy könyv milyen, de pont jó lesz neked.

2014. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Gratulálok, újabb értelmes megnyilvánulás, nem véletlen az az 51%, többet nem reagálok a megnyilvánulásaidra, mert annyira sem méltatom őket.
2014. febr. 15. 16:04
 14/22 anonim ***** válasza:
34%
Akkor nyugodtan hátra is dőlhetsz, mert ettől a pillanattól kezdve egy gonddal/személlyel kevesebb van körülötted.
2014. febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ne jöjj vele össze. Én nem tudnék egy ilyenben megbízni. Ha mást csal, téged is csalhat. Ráadásul VELED akarta volna csalni a barátját korábban. Ez röhejes.


Amúgy nem értem, miért háborog ez az 51%-os. Szerinte normális, hogy vele akarja csalni valaki a párját? Ha igen, vele van a gond.


Amúgy az efféle intő jelekre mindig érdemes figyelni. Aligha melletted fog megkomolyodni az a lány.

2014. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nagyon rezeg a léc, voltam már én is ilyen helyzetben, sajnos belementem és nagy csalódás ért a végén. Belemehetsz szerintem, de csak úgy, ha nyitva tartod a szemedet és időben lépsz, ha nem érzed a bizalmat.
2014. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Velem is....Illetve 1 másikról tudok akivel meg is csalta (az az exe). De amikor az exével volt akkor is megcsalta valakivel.

Vannak más "lehetőségeim" is, akik aranyosak, kedvesek, de még csak ismerkedés fázisban vagyok velük, nem tudom hogy valaha lesz-e akármi belőlük. Itt meg mostanában kell dönteni, hogy beleugrok-e vagy nem....

2014. febr. 15. 16:20
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ne jöjj össze vele! Jobbat is érdemelsz! És ahogy leírtad, hogy milyen a lány téged is biztos megcsalna, ezzel pedig téged bántana meg! Még te komolyan gondolnád a kapcsolatot, ő csak szórakozna bármennyire is azt mutatja, hogy tetszel neki! Egyébként az ilyen lányokra van néhány kifejezés!
2014. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A 14-es kommenten jót nevettem :-D

Szerintem te is tudod, hogy it várhatsz ettől a csajtól. Nekem is volt egy ilyenhez szerencsém és elég szépen pofára estem, mert elhittem, hogy miattam megvátozik... de nem ám. Ha tudod a multját, akkor kb tudod a jövőjét is. Ha kell könnyű numera, akkor csapasd, de ne vedd komolyan, mer' úgy fogsz sírni, mint egy kiskutya.

2014. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, sajnos így gondolom én is nagyjából, csak reménykedtem, hogy talán a tapasztalatok mást mondanak. De nincsen ennyire szerencsém:S
2014. febr. 15. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!