Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom összejöjjek-e vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom összejöjjek-e vele?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy van egy lány, akinek nagyon bejövök (több biztos forrásból tudom, vak sem vagyok). Nagyon jóban is vagyunk kb fél éve. A csaj igazi bombanő, számomra olyan 10/9-es, a szeme is nagyon szép. Tehát minden tökéletes lenne, de:

-nem tudom megtudnék-e bízni benne. Más mint amilyen lányok után menni szoktam általában, csalta meg már barátját, megcsalta VOLNA velem is. Most nincs barátja.

-ezen az egy dolgon kívül tökéletes lenne, kinézetre, belsőre is, csak tényleg nehezen tudom elképzelni magam egy ilyen lazább lánnyal, nem tudom tudnám-e kezelni a helyzetet.


20f


2014. febr. 15. 15:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Haj de szeretem, mikor ennyi Andersenke gyűlik össze egy helyen, és mind mind magukból indulnak ki, és szívűk netovábbját próbálják ráontani egy olyan személyre akire fuldoklanak:DD Ezt öröm látni.
2014. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Itt meg mostanában kell dönteni, hogy beleugrok-e vagy nem..."


Kérdező, itt már nem kell, mert az egyed már héthatáron túl van rajtad.


puszika:D

2014. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!