Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ennyire ellenségesen?

Figyelt kérdés
Nagyon össze zavarodtam..van egy férfi aki 10 évvel idősebb mint én és úgy 2 éve ismerem. Ő nagyon zárkózott,komor,rideg és gyakran eléggé bunkó tud lenni (velem). Néhány hónapja viszont mintha kezdett volna megváltozni. Sokkal többet mosolygott rám, kedves volt, ha valamire szükségem volt szó nélkül segített (nem anyagiakra gondolok). Addig nem igazán érdekelt mint férfi de ekkor kezdtem hozzá vonzódni. Na ez az állapot tartott 1-2 hónapig, utána megcsókolt. Nem volt semmi, ő egyszerűen elment és aztán már csak akkor szólt hozzám ha nagyon muszáj volt..tudniilik egy helyen dolgozunk vagyis nem igazán kerülhetjük el egymást. A csók után pár nappal úgy döntöttem megpróbálok beszélni vele de konkrétan az orromra csapta az ajtót és azóta nem hajlandó velem szóba állni, ugyan úgy viselkedig mint az elején..mit tegyek? Úgy érzem teljesen beleszerettem de ez így reménytelen
2014. febr. 15. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudsz sokat tenni ha meg sem hallgat.. Próbáld valahogy szóra bírni hogy miért tette azt amit tett.. És ha úgy gondolod mond el neki az érzéseid..
2014. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!