Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom mit csináljak. Setség! (? )

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, 4 hónapja jöttem össze a barátommal. Minden jó volt, bár voltak kisebb veszekedések, de szerintem ez normális. Kedden közölte velem, hogy ninc kedve velem találkozni, meg nincs kedve velem beszélgetni, ő csak otthon akar lenni (Azt is mondta h máshoz sincs kedve, nem csak hozzám...)

Ez nagyon hirtelen jött. Lehet történt valami.

Én nagyon szeretem őt, vele vesztettem el a szüzességem is. Nem tudom, mit tegyek..



2014. febr. 15. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ő hány éves? Lehet hogy megunt téged.
2014. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ő is 18.

Egyik napról a másikra megunt? Érdekes lenne. Na, meg 4 hónap után.. Ennyi idő után meg lehet unni valakit?

2014. febr. 15. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy csak lehet mint minden embernek néha jól esik 1 kis magány hagyd 1 picit
2014. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Szerintem hagyd, kár ezen rágódnod, valamiért így gondolja.
2014. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, hogy szakítson velem :)
2014. febr. 15. 17:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Tedd feltekennye. Csinalj ugy mintha randid lenne valakivel. Meglatod hogy mennyire "unatkozik" nelkuled

vagy csak jatsza a fejet.

2014. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg gáz, ha téged kételyek közt hagy.

Egy jó párkapcsolat olyan, amikor mindent meg lehet beszélni, és neked tőle kéne megkérdezned, hogy pontosan mi baja is van, és neki őszintén el kellene mondania azt.


Másrészt, gondolj bele, hogy te csinálnál e vele ilyet, hogy egyszer csak lemondod a találkozásokat, mert Nincs kedved hozzá??

Ez egyébként is bunkóság. Barátnak nem mondunk ilyet, hogy bocs de most nincs kedvem hozzád.


Tehát ajánlom, hogy szedd össze magad, és foglald el magad valami mással, barátnőiddel, vagy akármivel, mert jelenleg elég kiszolgáltatott helyzetben vagy, és cseppet sem célravezető ha azon rettegsz, hogy szakít e veled a pasid, vagy nem.

2014. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiába erőlködsz úgyis szakítás lesz a vége. Megunt és kész .
2014. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!