Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játékfüggő a pasim?!

Figyelt kérdés
A barátom nagyon játékfüggő.Állandóan a számítógépet nyomja, és nem tudok vele mit kezdeni.Van egy barátja aki látja hogy ez nekem milyen rosszul esik és ő szokott felvidítani.Olyan szinten függő a párom hogy jobban érdekli a játék mint én.Holnap azt mondta átnéz hozzám, de amikor én akarok vele találkozni valami dolga mindig van aztán kiderül hogy csak játszott...És azt mondta a barátja hogy menjünk el moziba kikapcsolódás képpen, csak az a baj hogy fiú,a páromnak nem merem elmondani mert szerintem besértődne hogy én mit járkálok a haverjával.De ha meg nem mondom el neki, akkor meg az lesz a baj, kikapcsolódás képpen mennénk mert neki is vannak párkapcsolati problémái.Viszont ha azt mondanám neki hogy jöjjön ő is akkor meg az nem is kikapcsolódás lenne...Egyáltalán nem akarok r*bancoskodni, csak most teljesen össze vagyok zavarodva és nem látom meg a dolgok lényegét, ezért szeretném kérni a segítségeteket.Mit csináljak? mi lenne a helyes megoldás?(negatív kommenteket nem kérek mert nagyon magam alatt voltam és ez csak rontana a helyzeten)

2014. febr. 15. 19:53
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szoktam sokat játszani

Főleg Assassin's Creed en (napi fél óra)

Olyan soha sincs hogy a játék fontosabb mint a lány

Ha egy kapcsolatban választani kéne hogy sok millió forint vagy a barátnőm!

Egyértelműen a barátnőmet választanám,egy kapcsolat bármit megér

Mond meg neki hogy vagy te vagy a játékok?

Ha nem tud választani vagy a játékokat választja inkább lépj le

Ha a haverjához vonzódsz akkor válaszd őt

MENJ AMERRE A SZÍVED VEZET!

2014. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nagyon elegem van már belőle,mert senki sem tudja rávenni hogy velem foglalkozzon inkább,de nem éri fel ésszel..arra megyek amerre a szívem vezet:)
2014. febr. 17. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!