Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen számotokra a tökéletes nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számotokra a tökéletes nő?

Figyelt kérdés

Elgondolkozom azon néha, hogy milyen lehet tökéletesnek lenni. Jó, persze.. ez teljesen relatív dolog :)

Történtek az életemben súlyos problémák, önhibámon kívül, amiken nem tudtam csak úgy átsiklani. Saját magam, segítség, barátok nélkül túltettem magam rajta, bármennyire is rossz bármennyire is fáj, megpróbálok mindig mosolyogni, tudom közhelyesen hangzik, de így van.

Rengeteg férfival randiztam, akik utána kerestek is és többet szerettek volna, de valamiért féltem, hogy valamit elrontok. Isten ments, nem vagyok egoista, sőőőt.. csinos és szép lánynak tartom magam, emellett nem vagyok buta sem, mégsem tudok férfiaknak megnyílni, mert nincsen önbizalmam, és attól félek, hogy hosszú távon nem leszek jó, bármiben. Korombeli fiúkkal soha nem jöttem ki igazán, mindig idősebb férfiak tetszettek, vagy idősebb férfiakkal volt kapcsolatom.. akik elfogadtak, de mindig ott van a félsz.. Nem betegesen, de ott van :) Tudom, most sokan azt hiszitek, hogy túlmisztifikálom a dolgot, de nem.. csak próbálok rájönni, hogy mit és hogyan lehetne még jobban csinálni. Fiúk, lányok..érdekelne.. számotokra milyen a tökéletes nő? :)


19/L


2014. febr. 15. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A tökéletes unalmas.
2014. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Tökéletes nincs, ellenben ideális van. Egyetlen olyan lányt ismertem meg eddig, akivel úgy érzem, le tudnám élni az életem. Nehéz megfogalmazni, hogy miért pont vele, egyszerűen megláttam, megszólalt és tudtam, hogy Ő kell.


Becserkésző hadművelet 80% körül.

2014. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Miért kell ezt hetente megkérdezni? Unalmas kérdés már.
2014. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, hogy feltettem itt egy kérdést. Nem sűrűn szoktam, sőőt.. de ha neked unalmas, akkor ne olvasd el :)
2014. febr. 15. 20:14
 5/21 anonim ***** válasza:
25%

-Nem a pénzre hajt

-Nem csal meg

-Nem hazudik

-Nem használ ki

-Elmegy dolgozni ő is


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Persze ilyen nő nem létezik.

2014. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Nőies viselkedésű és kinézetű. Vagyis házias, gyengéd, gondoskodó, figyelmes, anyai természete van, fészekrakó ösztöne. Ezekért a tulajdonságaiért tudok egy nőt tisztelni és ezek számítanak egy hosszú távú kapcsolatban.

Kinézetre: hosszú haja van, szeret nőies ruhákba bújni és mindig elég időt fordít a külsejére.

2014. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Olyan, mint te :) A lényeg, hogy elfogadjuk egymást. Szerintem ezzel a mondattal jobban rátapintottál a lényegre, mint amennyire gondoltad.


Ha két ember elfogadja - sőt szereti, követi egymást - az elengedhetetlen egy jó kapcsolathoz. Mondhatni ez egy kapcsolat legelemibb jellemzője. :)


20/F

2014. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
eltart;)
2014. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
Nem hazudik. Nem játssza meg magát. Nem sunyít. Nem ferdít. Nem kavar. Ja, hogy ez a kombináció nem is létezik... Akkor ezek szerint ezért nincs olyan nő az életemben évek óta, aki megfelelne ezeknek a kritériumoknak!
2014. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Nőies viselkedésű és kinézetű. Vagyis házias, gyengéd, gondoskodó, figyelmes, anyai természete van, fészekrakó ösztöne. Ezekért a tulajdonságaiért tudok egy nőt tisztelni és ezek számítanak egy hosszú távú kapcsolatban.

Kinézetre: hosszú haja van, szeret nőies ruhákba bújni és mindig elég időt fordít a külsejére."


Miért kell, hogy alárendelt szerepben legyen?

2014. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!