Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen számotokra a tökéletes nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen számotokra a tökéletes nő?

Figyelt kérdés

Elgondolkozom azon néha, hogy milyen lehet tökéletesnek lenni. Jó, persze.. ez teljesen relatív dolog :)

Történtek az életemben súlyos problémák, önhibámon kívül, amiken nem tudtam csak úgy átsiklani. Saját magam, segítség, barátok nélkül túltettem magam rajta, bármennyire is rossz bármennyire is fáj, megpróbálok mindig mosolyogni, tudom közhelyesen hangzik, de így van.

Rengeteg férfival randiztam, akik utána kerestek is és többet szerettek volna, de valamiért féltem, hogy valamit elrontok. Isten ments, nem vagyok egoista, sőőőt.. csinos és szép lánynak tartom magam, emellett nem vagyok buta sem, mégsem tudok férfiaknak megnyílni, mert nincsen önbizalmam, és attól félek, hogy hosszú távon nem leszek jó, bármiben. Korombeli fiúkkal soha nem jöttem ki igazán, mindig idősebb férfiak tetszettek, vagy idősebb férfiakkal volt kapcsolatom.. akik elfogadtak, de mindig ott van a félsz.. Nem betegesen, de ott van :) Tudom, most sokan azt hiszitek, hogy túlmisztifikálom a dolgot, de nem.. csak próbálok rájönni, hogy mit és hogyan lehetne még jobban csinálni. Fiúk, lányok..érdekelne.. számotokra milyen a tökéletes nő? :)


19/L


2014. febr. 15. 20:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%
A barátnőm.
2014. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ettől annyira érdekes, hogy mindenkinek mást jelent a tökéletes nő :) Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 15. 20:21
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Süt,főz,mos, takarit,és neveli a gyerekeket .
2014. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

11:


Hol van alárendelve?

2014. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

[link]

És mielőtt elítélnétek, 14 vagyok

2014. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Számomra a feleségem. :)
2014. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
pl. tud köszönni, nem tűnik el szó nélkül. ez nagyon fontos. remélem érti a kérdező, bár aligha...
2014. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
12%

"csinos és szép lánynak tartom magam, emellett nem vagyok buta sem, mégsem tudok férfiaknak megnyílni, mert nincsen önbizalmam,"


azt állítod nincs önbizalmad... jó vicc, mert azt írod csinos és szép lánynak tartod magad.


szóval szerintem túl sok is van önbizalomból....


amúgy meg nincs tökéletes sem nőben, sem férfiban, valamint unalmas is lenne...

2014. febr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mivel modellként dolgozom, nem tarthatom magamat bányarémnek, mert nem így van. Viszont nem vagyok elszállva magamtól és nem tartom magam többre más lánynál. ennyi
2014. febr. 16. 01:05
 20/21 anonim ***** válasza:

akkor meg miért mondasz ellent saját magadnak az írásodban? Ha szépnek és csinosnak tartod magadnak, akkor önbizalomból nincsen hiány az biztos.


Inkább a pasikban nem bízol meg, ezért nem nyitsz feléjük. Ezért nem tárulkozol ki. gondolom.


Egyébként a férfiak sem keresik a tökéleteset, csak azt aki nekik bejön és még egyéb igények, ami egyénenként változik:)


Nem kell félni hogy nem leszel tökéletes mert olyan nincs egyik nemnél sem.

2014. febr. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!