Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezután ugye nem változik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezután ugye nem változik meg a viszonyunk? Elfelejtjük?

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom, jòban vagyunk. Tegnap egy hatalmas buli volt a vàrosban. Rengeteg ismerõs, baràt ott volt, a sulimbòl is.


Lényeg: Ezzel a baràtommal mindig is müködött köztünk a kémia, de se én, se õ nem léptünk tovàbb a baràti szinten. Nagyon jòl néz ki és imàdom, de egy kicsit gyerekes még (fiatalabb is nàlam), ezért nem tudnék vele elképzelni semmi komolyat. Szerintem õ sem akar jàrni még senkivel sem.


De tegnap tàncoltam vele. Õ szorosan magàhoz ölelt, majd lekapott, rengeteg ismerõs elõtt.. Úgy voltam vele hogy oké, megtörtént, õ is ivott és én is. Habàr azért annyira nem volt berugva, hogy ne emlékezne vagy hogy ne tudta volna mit csinàl. A baràtai is ott àlltak körülöttünk, és làttam hogy mosolyog ràjuk, meg õk is mosolyogtak vissza rà. Aztàn nekem el kellett jönnöm, és õ is mondta hogy kimegy cigizni és majd visszajön. De nekem haza kellett mennem és nem is tudtam elköszönni, gyorsan leléptünk. Azòta nem beszéltünk.


Emiatt megvàltozhat a baràti viszonyunk, vagy tovàbb léphetünk és elfelejthetjük? Nem akarom hogy ha talàlkozunk suliba, kínosan érezze magàt vagy netàn kerülgetni akarna vagy nem tudom.


Szerintetek? 17l és 16f


2014. febr. 16. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
megváltozhat
2014. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 évesen dohányzik? kész főnyeremény ez a srár :D
2014. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tisztázzátok ki mit gondol:)
2014. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Segítek én neked: nem barátként néz rád, hanem mint nőre. Le akarja tolni a bugyidat. Nyugodt lehetsz nem fog elkerülni sőt most már nyeregben érzi magát (egész pontosan téged :D) mert nem utasítottad vissza azt a csókot. Mert így nevezik igazából. Bizony meg fog változni a dolog, mert vagy azt mondod, hogy nem akarsz tőle semmit és akkor keres magának egy lányt vagy belemész a játékba, s akkor abból lesz valami. Vagy csak szex, s akkor majd jössz ide kérdezni újra vagy egy szerelem.
2014. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!