Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tönkre teheti ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tönkre teheti ez a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Minden nap találkozunk a barátommal,hétvégén és vakációban általában 3-4 órát,iskola közben 30-40 percet.Most egyetem előtt állunk és a barátom ki akar menni nyáron külföldre,hogy legyen egy kicsit több pénzünk,mert mindkettőknek elég nehéz,sajnos nem elég az anyagi háttér..

Nagyon félek és nem is szeretném őt "elengedni",mert nem bírnám ki nélküle három hónapig.Nagyon el vagyok keseredve,mert tényleg minden nap láttam idáig és félek,hogy ez tönkretenné a kapcsolatunkat és elhidegülnénk egymástól vagy nem is tudom.. Ki sem bírnám nélküle 3 hónapig,úgy érzem.

Ti mit gondoltok erről?


2014. febr. 16. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Fifty-fifty. Meg van rá az esély. Főleg ami megy külföldi munka néven. De a puding próbája az evés.
2014. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nagyon ragaszkodó típus vagyok és csak szenvednék. Neki is nagyon hiányoznék biztos,de neki több az akaratereje és nem fél,mert tudja,hogy ha kimegy dolgozni,akkor utána könnyebb lesz nekünk.Csak én attól tartok,hogy nem lesz olyan a kapcsolatunk,mint azelőtt.Nem tudom,hogy túlreagálom-e,de nagyon el vagyok keseredve.
2014. febr. 16. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
segíteni nem fog
2014. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én prom szintén 3 év után ment ki külföldre. 9 hónap után lett vége a kapcsolatunknak. Mi nem is találkoztunk mindennap, csak hétvégente, nyáron, meg szünetben többet. Az első 3 hónap nagyon nehéz volt, de amikor hazajött meglátogatni, én nem tudtam mit csináljak örömömben. :) Ennyi még jót is tett volna nekünk. Csak aztán végleg kiköltözött és emiatt ment tönkre. Szerintem nektek is jót tesz egy kis külön lét, főleg, hogy csak az anyagi helyzetetek javítása miatt teszi és ideiglenesen. :) Kitartás. Van skype, tudjátok tartani a kapcsolatot. :)
2014. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!