Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakitsak a párommal? Tanácsok vagy vélemények jól jönnének.

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok ő 21, egy éve és 8 hónapja járunk. Az elején tök jó volt a kapcsolatunk, de mostanra már eléggé elavult.

Ő egyetemre jár én befejeztem a sulit és külfölre költözöm a szüleimmel és félek, hogy ezt nem birná a kapcsolatunk. Amúgy is vannak problémáink, mostanában sokat vitatkozunk, nem értünk egyet majdnem semmiben sem, a szexet sem mondanám jónak. Úgy érzem, hogy nem illünk egymáshoz, mintha csak most ismertem volna meg igazán és akit most ismertem meg benne az nem tetszik. Néha azt érzem, hogy nem éltem még ki magam úgy igazán és , hogy nem ő az igazi számomra. A szakitástól félek, félek attól, hogy megbánom majd amit teszek, hogy rosszul döntök majd, és ő lett volna az igazi, csak én hagytam elmenni.

Kérlek adjatok tanácsot, aki mondjuk volt már hasonló helyzetben.


2014. febr. 17. 10:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, talán arra, hogy majd ő mondja ki azt, hogy vége. Nem akarom, hogy én okozzak fájdalmat.
2014. febr. 17. 11:15
 12/17 anonim ***** válasza:
Jah,hogy te még azt is elvárod a pasidtól,hogy ő szakítson veled?Látszik,hogy nagyon éretlen vagy még a párkapcsolathoz.Jobban jár a pasid,ha megszabadul tőled.
2014. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem azt irtam, hogy elvárom, szóval nem várom el. Csak még nem voltam ilyen helyzetben és fogalmam sincs mit kell mondani, mi a helyes és mi nem.
2014. febr. 17. 11:20
 14/17 anonim ***** válasza:
Szívesen adok tanácsokat, de inkább élőszóban, mert a kávé megfelelő hőfokon való lefőzésével vagyok elfoglalva, hogy ne legyen benne annyi csersav, és nincs időm írogatni. Meg boltba is lemegyek mindjárt, de ha szeretnéd, küldd el a skypeod privátban, és beszélgethetünk. A hetes válasz írója vagyok
2014. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én voltam mindig az aki próbálta helyrehozni a dolgokat, megbeszélni. Ha visszagondolok ő semmit sem tett ennek érdekében, ha valamiben nem értettünk egyet csak úgy ott hagyott, nem beszéltük meg. Ha pedig meg is beszéltünk valamit akkor mindig csak annyit mondott, hogy jó, majd ezután másképp lesz, de sosem változott semmi. Ő inkább elkerülte a vitákat és az ilyen komolyabb beszélgetéseket. Mintha nem venne komolyan, lehet, hogy igy is van.
2014. febr. 17. 11:36
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen. Ha kiköltözöl, akkor úgyse lesz normális a kapcsolat.
2014. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az biztos, de addig még több, mint egy hónap van. Várjak addig, vagy jobb ha előbb lezárom?
2014. febr. 17. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!