Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónap után hogy szakitsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónap után hogy szakitsak kiméletesen a barátommal, aki szeret de én nem annyira?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet kíméletesen.

Én most szakítottam egy lánnyal, még mostis szeret és nem érti miért hagyom el. Ameddig finoman próbáltam neki elmagyarázni hogy miért nem- nem volt hajlandó feladni, elfogadni a gondolatot hogy én nemvagyok neki többet.

Sajnos azután törődött bele 2 nap után, hogy aztmondtam neki Nem szeretem. Ez pedig nemígy van. Sok olyan dolog volt ami miatt nemműködött a kapcsolat.

Szóval legkíméletesebbnek azt gondolom ha nyílt, egyenes és őszinte vagy

22F

2010. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felesleges kíméletesen...ígyis úgyis megalázva érzi majd magát.

Max enyhítheted azzal,hogy biztosítod arról hogy nem az ő hibája a szakítás.

Ha azt mondja,hogy maradjatok barátok akkor ne fogadd el...olyankor csak reménykedik hogy lesz még valami.

teljesen szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2010. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bevált szövegekkel lehet kíméletesen. Pl: "Kedvellek és értékellek (vagy értékes embernek tartalak) de úgy érzem nem te vagy az igazi"

Ez lehet hogy nyálasan hangzik, de legalább nem bántódik meg.

2010. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakítani nehezen lehet kíméletesen. Azért hívják "szakításnak" Ha tényleg ezt látod helyesnek, túl kell esned rajta - ha valóban jól tetted, és tényleg nem vagy szerelmes a srácba, akkor nem lesz sokáig szar utána.
2010. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szakításnak nincs kíméletes formája. Véleményem szerint ez csak rossz lehet, áltlában mind2 félt érinti. Szerintem simán mondd meg neki, hogy nem fog menni a dolog és kész. Egyik srác sem szereti, ha sokáig játszanak vele aztán meg kidobják.
2010. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos kíméletesen soha nem lehet szakítani akkor túl könnyű lenne! légy vele őszinte mond el ,h miért akarsz vele szakítani beszélj az érzéseidről!

Biztosan megfogja érteni..

2010. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!