Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet idegesítő a túlzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet idegesítő a túlzott gondoskodás?

Figyelt kérdés

Barátnőm mostanában már egyre jobban idegesít, hogy szinte abnormális módon viselkedik. Együtt töltöttük a valentin napot és megbeszéltük, hogy rendelünk pizzát. Mondta, hogy de ő szeretne mellé sütni valami sütit is. Mondom jól van, csinálj valamit. Erre csinált túrótortát, gyümölcstortát, fánkot, pogácsát és rétest. Hát normális? Ráadásul mindenből nagyon sokat. Értem én, hogy jól élnek de már a tököm tele van azzal, hogy ezernyi kaját csinál aztán meg a morgolódás megy, hogy nem fogy el meg nem eszek mindenből.

24 éves.

Ráadásul a legjobb mikor akkor áll neki főzőcskézni mikor ott vagyok. És ahelyett, hogy összebújnánk ő nekiáll 2 órát sütögetni én meg addig vagy TV-zek vagy kimegyek hozzá beszélgetni.

Komolyan néha sokkal szívesebben megennék 2 tükörtojást, mint az ilyen komoly kajákat. Hogy lehetne vele megértetni, hogy ne ilyen túlbuzgó módon sütögessen?

2 hete mákosgubát csinált reggelire. Konkrétan 20 kifliből csinálta nekem, aztán ehettem 3 napig, mert alig akart elfogyni.

22F


2014. febr. 17. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Van szád?
2014. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, de én összetenném a kezeimet egy ilyen házias nőért.
2014. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

:DD olyan vicces ez.

hát mondd el neki ugyanezt. csak megérti. lehet kicsit összevesztek, de csak felfogja, h nem a szakácsnőd, hanem a barátnőd.:)

2014. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy többre értékelnéd az együtt töltött időt, mint a rengeteg sütit, aminek a töredékét sem tudod megenni.


Egyébként vannak ilyen lányok, egy rokon lány is karácsonyra 10 féle sütit sütött négy személyre és nem kis adagokat. :D

2014. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Elmondtam már neki, hogy lehetőleg csak egyféle kaját csináljon és abból se brutális mennyiséget de nem értette meg úgy néz ki.

Anyja szerint ez ilyen betegség nála, hogy folyton attól fél, hogy nem lesz elég kaja.

2014. febr. 17. 17:46
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja meg a legjobb mikor csinált sültkrumplit zöldséges rizses hússal. Eleve sültkrumplihoz nem tudom hogy jön a rizs. Azért is ment a vita, hogy miért nem eszem meg a sültkrumpli mellé a rizst.
2014. febr. 17. 17:48
 7/16 anonim ***** válasza:
Éttermekben a vegyes köret = sült krumpli + rizs! Így jön ide! :D
2014. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igazad van ezt nem tudtam. Mindegy számomra akkor is furcsa volt ez. De mondjuk itt is gáz volt, hogy 2 személyre kisütött 1 kg krumplit plusz fél kg rizs a hússal.
2014. febr. 17. 17:54
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha hisztizik, hogy nem fogy el a kaja, meg lehet neki mondani, hogy legyen szíves ne próbálja meg beléd erőltetni, ha már nem bírsz többet enni, legközelebb süssön normális mennyiséget, akkor elfogy.

Persze, hogy idegesítő lehet, ha már teleetted magad, ő meg folyamatosan megharagszik azért, hogy nem tudsz még többet magadba tömni.

2014. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

:D ne haragudj, hogy nevetek, de ez aranyos :D mindamellett megertelek, es valahol igazad is van!

Egy dolog marad, a kommunikacio. Beszeljetek meg, hogy mit es mennyit fozzon.


En is ilyen vagyok, allandoan sutok-fozok a ferjemnek,tanitom neki a magyar konyhat (o dan).

2014. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!