Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet idegesítő a túlzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet idegesítő a túlzott gondoskodás?

Figyelt kérdés

Barátnőm mostanában már egyre jobban idegesít, hogy szinte abnormális módon viselkedik. Együtt töltöttük a valentin napot és megbeszéltük, hogy rendelünk pizzát. Mondta, hogy de ő szeretne mellé sütni valami sütit is. Mondom jól van, csinálj valamit. Erre csinált túrótortát, gyümölcstortát, fánkot, pogácsát és rétest. Hát normális? Ráadásul mindenből nagyon sokat. Értem én, hogy jól élnek de már a tököm tele van azzal, hogy ezernyi kaját csinál aztán meg a morgolódás megy, hogy nem fogy el meg nem eszek mindenből.

24 éves.

Ráadásul a legjobb mikor akkor áll neki főzőcskézni mikor ott vagyok. És ahelyett, hogy összebújnánk ő nekiáll 2 órát sütögetni én meg addig vagy TV-zek vagy kimegyek hozzá beszélgetni.

Komolyan néha sokkal szívesebben megennék 2 tükörtojást, mint az ilyen komoly kajákat. Hogy lehetne vele megértetni, hogy ne ilyen túlbuzgó módon sütögessen?

2 hete mákosgubát csinált reggelire. Konkrétan 20 kifliből csinálta nekem, aztán ehettem 3 napig, mert alig akart elfogyni.

22F


2014. febr. 17. 17:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Olyan is volt, hogy jól teletömött minden szarral aztán már mozdulni nem bírtam.

15 perc múlva kérdezte, hogy ne süssek valamit? Nem vagy éhes? hát mondom ilyen nincs.

2014. febr. 17. 18:01
 12/16 A kérdező kommentje:

Az a probléma, hogy ő az anyjával él tehát ha valami nem fogy el akkor még a családtagok sincsenek, hogy megegyék és néha idegesít, hogy ha ki kell dobni.

Én meg szegény családból jövök és nem megszokott a sokfajta kaja és az, hogy kidobunk dolgokat. Egyszerűen pazarlás.

2014. febr. 17. 18:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha napi 12órát güriznél,akkor biztosan örülnél,hogy valaki főz és süt rád!kajálás előtt szexeljetek és akkor nincs gond!
2014. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én minden nap főzök a páromnak és nagyon sokszor sütök sütiket, tortákat (ez a hobbim), pogácsát, meg mindenfélét, de a pazarlást én is nagyon utálom. Úgyhogy még ünnepekkor sem csinálok két-három félénél több sütit, ha csak ketten vagyunk, akkor is olyat, ami tovább eláll, mert nem szeretem az ételt kidobálni, az meg egyszerűen lehetetlen, hogy az ember öt-hat tepsi sütit lebirkózzon. :)
2014. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez az első kérdés amitől nem feszengek mindössze csak derülök :D
2014. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez a mi családunkban is probléma, de főleg családi összejöveteleken ütközik ki: sok, számunkra kedves ember, tegyünk ki magunkért, süssünk még három extra sütit és csináljunk még kétféle salátát! Szerintem a barátnőd így mutatja ki a szeretetét.

Mennyire megy nálatok az évődés? Esetleg kifejthetnéd neki, hogy biztosan tudod, hogy téged nem szeret és megcsal: [hatásszün] biztos hogy valamelyik fazékba vagy serpenyőbe szerelmes, mert több időt tölt velük, mint veled.

Vagy ha már úgyis kint vagy konyhában segíthetnél is neki főzni. Meg mondhatnád neki finoman, hogy imádod a főztjét, de ezt meg ezt a múltkor is ki kellett dobni és te nem szeretnéd pazarolni az ő finom kajáit.

2014. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!