Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Szerintetek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek mennyi idő után nem korai az eljegyzés?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatban 2 év után már megkérnétek a barátnőtök kezét? Ha a hosszú (2-3 év) jegyesség nem lenne baj egyik félnek se.

Mi fiatalok vagyunk még, 18L és 19F, több mint egy éve vagyunk együtt.



2014. febr. 17. 20:25
 1/6 anonim válasza:
Én 2 évet mindenképp várnék,de az sem baj ha mondjuk 2 év után megpróbáljátok az összeköltözést is...csak mert mondjuk eljegyzitek egymást, de egymással lakni meg elviselhetetlen lesz...persze nem minden esetben,ezért mondják h lakva ismered meg a másikat...én csak ezek után gondolkoznék ilyenen, mert ha így működik, akkor működni fog később is ha figyeltek egymásra
2014. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én legalább 3 évet várnék vele, számomra ez egy életre szól, nincs értelme elsietni. Ha együtt leszek valakivel örökre, lesz alkalmam később is. :) 17/f
2014. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ebben a korban mindíg! nekem volt jegyesem 2 év után,fél évre rá egyik napról a másikra lelépett,megérte az eljegyzés! Elötte semmi probléma nem volt! 24/F
2014. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én max 10 év után házasodnék, mert ha annyi ideig még mindig együtt vagytok, akkor utána nagyobb valószínűséggel nem kell majd elválni és addig is élvezhetitek azokat a dolgokat, amiket majd később a házasság elvisz. Én így gondolom.

(Tudom, hogy férfiakhoz szólt a kérdés.... 18/L)

2014. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon meg azt se tartom jo otletnek, hogy hosszu kapcsolatban gondolkozzak. Nem vagyunk egyformak, en legalabb 26-28 eves koromig tanulni szeretnek, utazgatni, ismerkedni. Par fiuval mar jartam, de mindnek mas az egyenisege, es erdemes tobbet kiismerni, meg 20L evesen se tudom igazan eldonteni milyen tipusu fiu is illene igazan hozzam. En meg azt se tudom milyen munkat szeretnek vegezni es hol szeretnek elni.
2014. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok függ a szociális helyzettől, akik nem mennek iskolába, nem csinálnak karriert, hanem 16-18 évesen elmennek melósnak, azoknál 18-20 év körül el is lehet jegyezni egymást.


Én egyébiránt senkinek nem javaslom addig a másikhoz hozzámenni, amíg nem mosta a zokniját, takarította a hányását és szagolta a fosását.

2014. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!