Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagy veszekedéssel, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy veszekedéssel, és balhékkal véget ért szerelem, majd kiújuló barátságból lehet újból szerelem, vagy legalábbis párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Semmi misztikum, ilyen egyszerű a kérdés. 20 éves srác, 15 éves lány.
2009. dec. 9. 20:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Persze. Velem is előfordult már. És jobb lett mint volt.
2009. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy. :)
2009. dec. 9. 20:24
 3/21 anonim ***** válasza:

Neked most hogy alakulnak a dolgok, hogy ezt kérdezted?


első voltam.

2009. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jól megvoltunk... Most nagyon összekaptunk, ma... Kicsit egymás fejéhez vágtuk a dolgokat... Szóval most nem túl jól...
2009. dec. 10. 18:41
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha érdekel, nálunk így volt:


Elég fiatalok vagyunk, így még sok mindent kellett/kell tapasztalnunk...én 17 vagyok most , ő 16... már kétszer szakított velem mondván hogy nem szeret már annyira, és hogy hagyjuk abba... KÉTSZER. Mindkét alkalom vége az lett, hogy én próbáltam túl lépni miután kiszenvedtem magam, és ismerkedtem, stb... hozzátenném osztálytársak vagyunk..szóval láthatta is..persze akkoris sírtam éjjelenként még meg minden...de prbáltam boldog lenni... és ő rájött mindkét alkalommal, hogy mégis szeret... a másodiknál azthittem tényleg vége, mígnem megint egymásba szerettünk.. nehéz volt..sokat sírtunk...de megérte, nagyon szeretem őt, és ő is engem. :) két hülye egy pár:D


én 17 vagyok, és a lány, és ő a fiú, aki 16.

2009. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ja és még mindig az egyetlen vagyok, aki választolt neked.. remélem még nem unod :D
2009. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát én meg "túlszeretem" Őt, néha megijeszti.. És ezért "menekül" el.
2009. dec. 10. 19:12
 8/21 A kérdező kommentje:
Semmi gond. :)
2009. dec. 10. 19:15
 9/21 A kérdező kommentje:
Sőt, köszönöm! :D
2009. dec. 10. 19:15
 10/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ez gond... Néha ő szeretett túl engem, néha én őt... meg lehet találni az egyensúlyt :) sokat kell erről beszélgetni.
2009. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!