Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagy veszekedéssel, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy veszekedéssel, és balhékkal véget ért szerelem, majd kiújuló barátságból lehet újból szerelem, vagy legalábbis párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Semmi misztikum, ilyen egyszerű a kérdés. 20 éves srác, 15 éves lány.
2009. dec. 9. 20:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mutasd, hogy szereted, de csak mértékkel... néha talán még segíthet az is, ha kicsit kevesebbet törődsz vele mint alapból, ez néha pozitívan kelti fel a másik fél figyelmét...persze néha sajnos nem:S így óvatosan kell ezzel próbálkozni, de segíthet...
2009. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. :)
2009. dec. 11. 14:44
 13/21 A kérdező kommentje:
Eeeh... Most törölt MSNről, és azt mondta, hogy 2 hónapig még hallani sem akar felőlem... Pedig nagyon jól elbeszélgettünk, sőt, már majdnem olyan jól, mint mikor együtt voltunk...
2009. dec. 11. 18:41
 14/21 anonim ***** válasza:
:( mindegy.. én még ennek ellenére is látok esélyt :) a mi helyzetünknél se volt egyértelmű, sőt én tuti voltam h most vége... egy életre... aztán tessék:) én szurkolok neked, ne add fel még egy ideig!
2009. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát most felvettem egy másik címről... Visszaigazolt. De nem beszéltünk, legalábbis én nem akartam ráírni, és Ő sem írt. Bár elég sok szomorú arcot kirakott a személyes üzenetébe... Nem tudom, miattam-e...
2009. dec. 12. 21:25
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem is tudnám amúgy feladni... Szóval...
2009. dec. 12. 21:26
 17/21 anonim ***** válasza:
addig nem is szabad, míg nem megy :) ha menni fog, akkor meg már úgyis mindegy lesz... akármi is lesz, legyél boldog.
2009. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

:))

Te is, és köszönöm.

Ma nem bírtam ki, felmentem MSNre, személyes üzenetembe kiírtam, hogy eszméletlenül különleges, és ha tud, jöjjön be, mert megőrülök Érte. De zavarni meg nem akarom.. És valószínűleg ott csücsül rejtettben.

2009. dec. 14. 18:57
 19/21 anonim ***** válasza:
jajj te szegény...remélem írni fog :) kitartás!
2009. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
igaz én tartanék attól, hogy egy 15 éves lány eléggé kicsi még... :S eddig ezt nem mondtam, reméltem h nem lesz alkalmam mondani...sok sikert!
2009. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!