Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy valakibe "csak úgy" beleszerettetek, még ha hosszú ideig nem is tudtátok volna elképzelni?

Figyelt kérdés
Lányok, volt már olyan, hogy valakibe "csak úgy" beleszerettetek, még ha hosszú ideig nem is tudtátok volna elképzelni?
2014. febr. 18. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem is egyszer
2014. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, és utálom az ilyet
2014. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem igen, de nem mondtam meg Neki, hogy szeretem! És még a mai napig sem tudnék elképzelni vele egy kapcsolatot! De mindegy is, mert már nem is tartjuk a kapcsolatot.
2014. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Négyes... megkérdezhetem, hogy ha szereted mi az oka, hogy mégsem tudsz elképzelni vele kapcsolatot? Már ha publikus, persze... érdekel, mi akadályozza meg, hogy kövesd ezt az érzést. Van rá esély, hogy megváltozik és alkalmas lesz egy kapcsolatra?
2014. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ötös... Sajnálom erre nem válaszolhatok... az egész olyan bonyolult. És nem igazán publikus.
2014. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a legutóbbi, mostani kapcsolatom pont ilyen.

Bár az nem tudom, hogy számít-e, hogy amúgy tetszett, mint pasi, de az elején nem voltam oda a viselkedéséért, valahogy nem volt meg a közös nevező... Mikor megtörtént az első csók az is rossz volt... Csupa negatív élmény, hetekkel később mégis beleszerettem. Ma már el se tudnám képzelni az életem nélküle.

2014. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!