Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyire hiányzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire hiányzik az exem?

Figyelt kérdés

4 hónapig jártam egy lánnyal. Nagyon szerelmes voltam belé, de sajnos vége lett, mert szakított velem. Valószínüleg kiszeretett belőlem, bár ezt így sose mondta meg nekem.

A lényeg az, hogy azóta ugyan voltak már kisebb "kalandjaim" más lányokkal de még mindig sokszor rámjön ez a hülye érzés, hogy nagyon hiányzik. Ilyenkor teljesen magambafordulok és úgy érzem, hogy a világon egy lány sem helyettesítheti őt és félek, hogy sosem fogok megszabadulni ettől az érzéstől.

És most jön a durva része: már MÁSFÉL éve, hogy szakítottunk.

4 hónap járás után másfél év elteltével még mindig hiányzik és attól tartok, hogy ez egyáltalán nem normális.

Ti mit gondoltok erről? Nektek mennyi időbe telt továbblépni?


2014. febr. 19. 14:39
 1/4 A kérdező kommentje:
ja bocsi ez lemaradt 19/F vagyok :D
2014. febr. 19. 14:40
 2/4 anonim ***** válasza:
De cuki vagy! :-) Hogy normális e, arra nem lehet relatív választ adni.. :D az érzéseket úgysem tudod irányítani :-)
2014. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem két alkalommal megtörtént bulis smárolashoz kellett több, mint két év. 18L
2014. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

hát nekem is be fog tartani több mint két évig, hacsak nem leszek újra szerelmes, mert az megoldaná a dolgot szerintem

egyébként csak hullámokban tör rám ez az érzés, ez már nem az a folyamatos fájdalom ami az első pár hónapban volt

eléggé irritál, mert amikor buliba vagy valahol máshol összejövünk egy csajjal, akkor teljesen úgy érzem, hogy na most végre továbbléptem

aztán egyszercsak megint beüt ez a hiányérzet :/

2014. febr. 19. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!