Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Létezik olyan, hogy egy lány túl nőies, érzékeny? Ez tud zavarni titeket?

Figyelt kérdés

A mostani barátommal 2 hónapja vagyunk együtt és most azzal jött elő, hogy túl nőies vagyok és zavarja, hogy nem tud velem férfias témákról beszélgetni, férfiasabb dolgokat csinálni. Szerinte túl érzékeny vagyok, túl "finom". Szerinte jobban kellene értenem a technikai dolgokhoz, keményebbnek kellene lennem mert a mai világban a nőknek is keményeknek kell lenniük. Azt is mondta, hogy túl sok gyengédséget várok el, neki ez már túl sok. Kiderült, hogy zavarja, ha elérzékenyülök valamin és hasonlók. Nagyon ledöbbentem ezen és szerintem nem is tudok ezen változtatni. Tényleg nem vagyok egy férfias típus, de eddig azt hittem ez nem baj, vagy mégis? Eléggé el vagyok keseredve emiatt.

24/L


2014. febr. 20. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
dehogy zavar, egy nő igenis legyen nő, azt a marhát meg hagyd ott, keressen magának egy pasit párnak
2014. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog h én se annyira szeretem, ha valaki napi 24h-ban a hercegnőt játssza, de a te szempontodból jobban járnál, ha olyat választanál, aki elfogad olyannak, amilyen vagy. Az nem jó, ha az alapvető tulajdonságaidon akarsz erőszakkal változtatni valaki kedvéért.
2014. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem árt, ha kicsit erősebb a lelke a nőnek. De nekem kifejezetten tetszik a nőiesség, a gyengédség, érzékenység (ha ez nem hisztivel azonosítható). Finom vagy? Nem tudom megmondani, nem kóstoltalak. De értem, mire gondolsz. Nincs ezzel gond. Lehet, nem illetek össze a sráccal. Sajnos van ilyen. Más a habitusotok.
2014. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem így van. Nem játszom magam semmilyennek, hercegnőnek sem. Ilyen típus vagyok, nem tehetek róla. De nem viselkedem idegesítően, vagy hisztisen, ezért nem is értem most miért baj ez.
2014. febr. 20. 20:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet,én nem szeretem a magassarkúkat és a mindenféle estélyi ruhát sem a sminket nagyon,viszont szeretem amikor xboxozik velem szinte minden filmen képes elsírni magát a mai napig fél a zombiktól ezek néha zavarnak de megértem ezért megbeszéltük,hogy ha ketten vagyunk öltöttön úgy ahogy nekem tetszik ha mással talákozunk vagy elmegyünk valahova öltözhet ahogy a legjobban érzni magát (persze mindettőt mértékkel) 20/f
2014. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaj, a finomat nem úgy értettem, szó szerint, csak rosszul fogalmaztam szerintem.:)
2014. febr. 20. 20:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a baj,hogy pasid nem tud elég férfi lenni hozzád.
2014. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ez fura. Egy nő legyen nő (nem nyafka cicababa, de azt írod te nem vagy az). Ha neki ez nem tetszik, akkor keressen egy fiúsabbat, vagy tényleg egy férfit...

Te pedig biztosan sok olyat fogsz találni, aki nem várja el hogy csak sportról beszélgessetek, plusz együtt nézzétek a meccset, sörrel a kezetekben, nagyokat böfögve, káromkodva :D

2014. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyafogós, hisztis királykisasszony, csak szeretném magamat nőnek érezni.:)
2014. febr. 20. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Fincsi vagy! :)
2014. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!