Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Létezik olyan, hogy egy lány túl nőies, érzékeny? Ez tud zavarni titeket?

Figyelt kérdés

A mostani barátommal 2 hónapja vagyunk együtt és most azzal jött elő, hogy túl nőies vagyok és zavarja, hogy nem tud velem férfias témákról beszélgetni, férfiasabb dolgokat csinálni. Szerinte túl érzékeny vagyok, túl "finom". Szerinte jobban kellene értenem a technikai dolgokhoz, keményebbnek kellene lennem mert a mai világban a nőknek is keményeknek kell lenniük. Azt is mondta, hogy túl sok gyengédséget várok el, neki ez már túl sok. Kiderült, hogy zavarja, ha elérzékenyülök valamin és hasonlók. Nagyon ledöbbentem ezen és szerintem nem is tudok ezen változtatni. Tényleg nem vagyok egy férfias típus, de eddig azt hittem ez nem baj, vagy mégis? Eléggé el vagyok keseredve emiatt.

24/L


2014. febr. 20. 20:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jól van na, ezt rosszul fogalmaztam meg, már rájöttem.:)
2014. febr. 20. 21:13
 12/12 A FeketeAngyal válasza:
ez hülye ez a gyerek :'D mi a baja azzal ha "finom" vagy meg ha elérzékenyülsz azért vagy nőből nem :) szerintem még nem érett meg egy kapcsolatra mert még túlságosan elvárja h igazodjál hozzá ... ha ezt csak most mondta ki és később sem fog tudni változtatni rajta akkor hagyd ott ...jobbat érdemelsz :)
2014. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!