Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy ilyen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen pasi komoly párkapcsolatot akarhat?

Figyelt kérdés
Beszélek egy fiúval 2 napja a facebookon. Ő csak úgy rám írt hogy szeretne velem megismerkedni, és hogy komoly párkapcsolatot akar. De már az első nap azt írta hogy megnézne zuhanyozás közben, és kifejtette hogy én vajon hány pasival voltam eddig "úgy". L/19
2014. febr. 21. 09:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is egy tapló. Ma el is küldtem a f*nébe. Aki komoly párkapcsolatot akar az csak egy bizonyos idő után akar erről beszélni, nem egyből, még úgy hogy nem is találkoztunk.
2014. febr. 21. 09:51
 12/18 A kérdező kommentje:
Aki értelmes választ adott annak ment a zöld kéz.
2014. febr. 21. 09:52
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

A 11-es válasz egy sztereotip, beidegződött marhaság. Már miért ne akarhatná valaki élete szerelmét is alaposan megkef_lni? Még fiatal vagy, de elárulom, a kapcsolat komolysága és hossza nem az első ágytorna időzítésétől függ.

36 F

2014. febr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát egyből nem dobom oda magam senkinek.
2014. febr. 21. 10:32
 15/18 anonim ***** válasza:
a 10-essel értek egyet. szerintem jól tetted kérdező, h lekoptattad!
2014. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#13: látom, neked sem jött át a lényeg.

Persze, hogy meg akarná. De ha tényleg élete szerelme, akkor az első mondata nem az lesz, hogy hányan jártak már benned?

2014. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Dugni akar nem komoly kapcsolatot
2014. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16.

Nem is azt mondtam, de ez a "jujj, ne kerüljön szóba csak később" hozzáállás gyerekes.

2014. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!