Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ' Az életemnél is jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

' Az életemnél is jobban szeretem ' - mondás nem túlzás? Nem gyerekes? Nem szeretheti senki jobban magánál akivel él, akkor magát elhanyagolja, magával nem törődik eléggé.

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 13:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Hetesnek ment a zöld kéz!!!
2014. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Heteske, nem azt kérdeztem tőled, én milyen vagyok, azt nem tőled kérdezem, tisztában vagyok magammal. A kérdés nem rólam szól.
2014. febr. 21. 13:51
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Az eletemnel jobban is szeretem nem azt jelenti, hogy onnantol kezdce te elhanyagolod magad, mert atadod neki a helyet a furdoszobaban.

Ez teljesen mas dimenzio. Gondolom meg nincs gyereked.

Az eletemnel jobban is szeretem szamomra az, hogy ha kell alarendelem az erdekeimet neki, ha kell a sarkamra allok meg ha faj is, ha kell aldozatot hozok es ha kell tole is ezt varom el. Amikor eleted resze a masik, tiszteled es bescsulud es az eleted szerves resze, amikor mar nem tudod eldonteni, hogy ki a szervesebb az eletetben te vagy o.

10 eve vagyok hazas.

2014. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
10-es, köszi. Amikor fiú és lány iterneten megismerkednek, 3 hónap után összeköltöznek, azonnalo terhes lesz a lány, megszüli, nem szeretik egymást, hibát találnak mindenben, és egyszerre a nagy szavak mögé bujnak. Életem értelme, az életemnél is jöbban szeretem stb. hat év után , sok-sok és nagy veszekedés, verekedés, telefon összetörés stb. Erre mit mondasz ? Nem rólam szól, én tudnám mit tegyek, nem is vagyok éppen mai gyerek.
2014. febr. 21. 14:06
 15/20 anonim ***** válasza:
15%
Ilyet én senkinek sem mondanék!Ez valami önértékelési probléma lehet,hogy mást értékesebbnek tart,mint saját magát.
2014. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A mindennapi kommunikációban nem szabad midnig mindent szó szerint érteni. Ha mindig mindenki csak a száraz tényeket közölné, tárgyilagosan, akkor kiveszne a romantika, és a világ egy komorabb hely lenne. Néha helyet kell adni némi túlzásnak.
2014. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
13-as, 14-ben neked köszi, nem a tizesnek:) Köszönöm a további értékes válaszokat. :)
2014. febr. 21. 14:24
 18/20 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy értem ezt, hogy ha enyém lenne a döntés, hogy a barátom élhessen tovább, vagy én, akkor azt mondanám gondolkodás nélkül, hogy ő. Vállalnám a halált, ha az ő élete lenne a tét. Sőt, még ha azt mondanák, hogy vagy meghalok, vagy balszerencse és bánat vár rá egész életében, akkor is vállalnám a halált. De szerencsére ezek elméleti kérdések, nagyon remélem, hogy a gyakorlatban sosem valósul meg, mert szeretném még sokáig boldogítani. :)
2014. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Miért lenne gyerekes. Az a gyerekes, ha valaki valódi tartalom nélkül dobálózik ezekkel a szavakkal.

Most vonatkoztassunk el kicsit attól, hogy kizárólag párkapcsolatban gondolkozunk: szerintem vannak szülők, akik ha úgy adódna, inkább feláldoznák az életüket, hogy védjék a gyereküket, a családjukat. Ez még nem feltétlenül azt jelenti, hogy elhanyagolják magukat. Párkapcsolati szinten már szerintem ritkább az ilyen mértékű szeretet, de ott is elképzelhető.

2014. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szánom, sajnálom azokat, akik lepontoztak.

Tessék, itt van még egy komment, hogy még egyszer megtehessétek! ;)

2014. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!