Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnyomorított a párom. Mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nem vert meg, vagy ilyesmi, csak lelkileg szedett szét. Gyűlölöm őt. És a legszörnyűbb az egészben, hogy egy érzéketlen hülye, aki azóta is boldogan él.

2014. febr. 21. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem csak a szokásos, elhagyott,összetörte a szivem és azóta se hallottam felőle de nem is érdekel

17f

2014. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mr. Truth ***** válasza:
Ne aggodj nőben is van ilyen tanusithatom
2014. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha akarod el mesélheted privátban :)
2014. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos mással is. De úgy tudom, nem kényszer a kapcsolat...
2014. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zakathol ***** válasza:
Nyilván tudod a megoldást, de könnyebb itt vinnyogni, minthogy meg is tedd.
2014. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nézd a napos oldalát :) testileg egyben hagyott :D mi ez az örök negatív nézet mindenhol?
2014. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Gyűlölöm őt. És a legszörnyűbb az egészben, hogy egy érzéketlen hülye, aki azóta is boldogan él."


Szerintem ne bántsd saját magad ennél jobban. A gyűlölet csak téged nyomorít meg, látod, ő boldogan él tovább, akármennyire is gyűlölöd őt.

2014. febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaja, a gyűlölködés téged őröl fel csak. Túl kell lépni, és igyekezz boldog lenni, az lesz a legnagyobb elégtétel, hogy te ebből is fel tudtál állni.
2014. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a barátomat nyomorította meg egy lány még másfél éve.

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, és ő életvidám, aranyos, nagyon jófej, vicces srác volt.

Sok lánynak udvarolt életében de mindegyik viszonzatlan szerelem volt. De a legutóbbi csaj direkt játszott vele, érzelmileg, lelkileg teljesen lerombolta a barátom.

A barátom emiatt depresszióba esett, bár sosem ment el szakemberhez, interneten, könyvekbe nézett utána a dolgoknak és így próbálta önmagát kezelni.

Persze akkor volt egy szitu ezen az oldalon írt valaki egy kérdést ezzel kapcsolatba, a barátom is írt hogy neki egy társ kellene ahhoz hogy rendesen kitudjon gyógyulni, meg leírta a történetét is.


Én akkor ráírtam hogy nagyon szomorú ami vele történt, és felajánlottam hogy beszélgessünk.

De kiderült hogy a srác elég közel lakik hozzám, mindössze 10 km a távolság köztünk, talán még annyi sem. Annyi hogy másik városba lakom.

Felajánlottam neki hogy ha van kedve jöjjön el velem egy nyugis helyre hogy személyesen beszélgessünk. Megbeszéltük hogy aznap találkozzunk, megadtam a számom hogy hívjon fel ha ide ért, felhívott, lementem, és megláttam őt.

A külsejével is vannak gondok, de ránézésre nagyon szimpatikus volt, egyáltalán nem látszott rajta hogy gondjai lennének. De amit elmondott nekem, nagyon megérintett, láttam akkor rajta hogy teljesen magába van zuhanva.

Akkor megmondtam hogy beszélgessünk és ismerkedjünk meg, persze mint barátok.


Sokat beszélgettünk, röhögtünk, akkor ahogyan teltek a hetek egyre jobban megnyílt előttem és felvidult, szinte elfelejtette hogy mi is volt a baja.

Aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz, mert kezdtem belé szeretni, és ő is belém.

Bár külsőleg nincs vele baj leszámítva hogy túlsúlyos szegény, de nálam ez nem fontos.

Viszont összejöttünk és nagyon boldogok vagyunk, megmondta nekem hogy új világ épült fel benne, és nagyon szeret engem.

Én ennek örültem mert általam új emberré vállt, és végre igazán boldog, és elfelejtette azt amit a volt "nője" művelt vele.


persze én sem voltam lelkileg teljesen egészséges engem is kikészített a volt párom, többször csalt meg, több lánnyal és ez mind egy nap alatt derült ki hogy mennyire átvert, aztán amikor a szemére hánytam akkor nagyon megalázott.

De szerencsére a volt barátom már elköltözött jó messzire így nem láthatom többé.

Az új barátom meg szintén engem is helyre tett lelkileg, mert végtelen hálás hogy végre megtört a jég.

2014. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen sajnos. És hiába élek azóta boldog párkapcsolatban, gyűlölöm a tettéért és még mindig fáj.
2014. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!