Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik normális párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik normális párkapcsolat? Vagy csak én vagyok így vele? Az a tapasztalatom a nőkkel van valami probléma és kihasználóssak Úgy látszik ez természetes de ha egy férfi tesz ilyet elmondják mindennek.

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 17:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A nyamvadt pár ezer forintért meg kell dolgozni vagy te

az utcán a fáról szeded a pénz lehet azért nem értékeled ezt.

Utána meg eldobják az embert és kihasználják na látod pont ez a probléma ha megérteted volna az első kérdést...?

2009. dec. 11. 07:15
 12/14 anonim ***** válasza:
Én sajnos értem a kérdést, azért válaszoltam úgy, ahogy. Te viszont fényévekre vagy attól, hogy megérts engem. Ha valakinek ajándékot adok, akkor azt nem azért teszem, hogy viszonzást kapjak, hanem azért, hogy örömet okozzak vele. A kislányomnak tavaly vettem egy új korcsolyát, és a kis hálátlan ahelyett, hogy utána hetekig rajongva puszilgatott volna engem, fogta magát, és elment a barátnőivel korizni. Engem is kihasználnak, brühühü. :( Sőt, a férjemnek sem adom oda a karácsonyra szánt meglepetést, mert mi lesz, ha ötven év múlva meghal? Kitől fogom visszakapni a belefektetett pénzt? Régebben, ha egy kapcsolatom megszakadt, eszembe se jutott, hogy hány száz, vagy hány ezer forintot "buktam", (mert hidd el, egy kapcsolatban mi, nők is költünk pénzt) hanem érzelmi oldalról közelítettem meg a kérdést. Próbáld meg te is. A felnőtté válás rögös, de sok sikert kívánok hozzá. A részemről többet nem szólok a kérdéshez, mert felfordul tőled a gyomrom.
2009. dec. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Helyes,lehet te egy ilyen kitartott nő vagy akinek nem kell dolgozni a férje dolgozik helyette.

Azért nem tudod értékelni a munkát és a pénzt

2009. dec. 11. 08:40
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem van normális párkapcsolat, csak meg kell válogatni, hogy kivel áll össze az ember
2012. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!