Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy nem akarok szakítani?

Figyelt kérdés

Na szóval.. Van egy barátnőm ( nem járunk régóta ) én szeretem nagyon, meg ő is engem, de valahogy mindig arra gondol, hogy én szakítani akarok vele. Próbáltam már, de nem nagyon tudom vele megértetni, hogy nem, mert szeretem..

Mit tegyek? Időnként már idegesít egy kicsit, hogy mindig azt kérdezgeti: Ugye nem dobni akarsz?

Segítsetek légyszi hogy mit csináljak..


2014. febr. 21. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy nem akarsz szakítani, DE ha még egyszer megkérdezi, akkor vége. Amikor megint megkérdezi (mert meg fogja) akkor jelentsd be, hogy te szóltál előre, menj haza és vagy 2-3 napig hagyd őt főni a saját levében. Sírva-ríva fog megkeresni, hogy de ő megváltozik és többé nem fog kérdezgetni, csak fogadd vissza... és akkor te fogadd vissza és legyetek boldogok.
2014. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
semmit, még jó ideig ezt fogja csinálni, mondjuk próbálj meg extra figyelmes lenni, egy percre se higgye azt hogy valami nem oké(persze kivéve ha nem az) ne hagyd ott smile nélküli üzenetekkel facebookon, aztán egy idő múlva biztos nem fog kételkedni és minden rendben lesz
2014. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

de ő viszont ebből az jön le hogy nem szeret és szakítani akar,csak nem mondja ki

ha meg nem jártok akkor nincs is miről beszélni...

2014. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát köszi..

De amúgy azt mondja, hogy ő nem akar szakítani, csak fél hogy én igen, mert ő nem akarja, hogy vége legyen..

Nem tudom.. Nem jó ez sehogysem..

2014. febr. 21. 23:07
 5/11 anonim ***** válasza:

azt írod hogy nem jártok!!

akkor meg milyen szakításról beszélsz??


hány évesek vagytok?

tuti valami dedósok

2014. febr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor valami olyasmit kéne mint amit az első mondott, csak nem olyan durván

mond meg neki, hogy te nem akarsz szakítani, de ha folyton kérdezgeti az nem igazán segít ebben, és hogy legyen szíves abba hagyni, mert téged zavar hogy ennyire nem hisz neked és így szakításba fog zavarni

2014. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös.. Ki mondott olyat, hogy nem járunk? Hol olvastad?
2014. febr. 21. 23:16
 8/11 anonim ***** válasza:

hát veled baj van kérdező...o.O


"Van egy barátnőm ( nem járunk régóta ) "

2014. febr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

vagy ezt úgy érted hogy friss kapcsolat?


mert akkor fogalmazhattad volna értelmesebben is...:P


kérdezd meg tőle hogy ez miért jut mindig eszébe?

2014. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké egy kicsit rosszul/félreérthetően fogalmaztam, de ezt úgy kell érteni, hogy: Nem járunk olyan régóta ( pl.: 1-2 év ) hanem 1 hónapja vagyunk együtt..
2014. febr. 21. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!