Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar eldobni magától a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar eldobni magától a barátnőm?

Figyelt kérdés
én idősebb vagyok nála pár évvel. sok volt a vita az utóbbi időben. eddig mindig megtudtuk beszélni,normálisan. de már nem akarja,a távolsággal is jött,mert 60 kilométerre lakunk egymástól,és hetente párszor oldottuk meg a talit. 8 hónapja vagyunk együtt lassan,mondhatom komoly kapcsolat,mert aludtunk már együtt,ismerem szüleit ő is enyémeket,karácsonyt is együtt töltöttük,velem meg a családommal. de minden hónapban van egy nagyobb vita. gondolom minden kapcsolatban. ő azt mondja többet akar velem lenni,stb. zavarja a távolság. ami érthető. de eddig ő bízhatott engem,hogy tartsunk ki,mert a jövőnk miatt. jövő februárig jár tanfolyamra,utána azt terveztük,hogy kimegyünk külföldre tesóm segítene mert kinn dolgozik évek óta,ezt beszéltük eddig,hogy így lesz. de azt mondta a barátnőm ez még messze van,és ki tudja mi lesz addig. nem akar elfelejteni szeret,de ő azt kérte felejtsem el,meg utáljam,keressek mást,miért csinálja ezt? pedig nagyon szeretjük egymást. és tudom,hogy a távolság sok kapcsolatot tönkre tesz,de szerintem ha két ember őszintén gondolja a távolság nem számít. van vissza út innen?
2014. febr. 22. 08:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem számít a távolság blablabla...

Valakik csak úgy tudnak egymással maradni ha van távolság és nem mindennap egymással vannak és amint összeköltöznek meg is romlik a kapcsolatuk van akik meg nem bírnak ki egy félnapot se egymás nélkül és akkor romlik meg a a kapcsolatuk ha nincsenek együtt sülve főve.

A kérdésedre meg senki se tudja a választ mert nem értjük a nőket.

2014. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!