Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfog múlni ez a bizalmatlanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfog múlni ez a bizalmatlanság?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal (Ő 22, én 20). Nekem ő az első. Ma pettingre került volna sor, és ő mondott pár dolgot (pl nagyon tetszik a feneked stb...). És én ezek után után teljesen leblokkoltam. Mivel előjött bennem , hogy még sem én kellek neki hanem csak a testem. Rá is kérdeztem erre, de azt mondta h engem szeret.

Elfog múlni ez az érzés? (remélem igen) Szerintetek ez azért volt mivel ő az első és előtte sose mondott senki ilyeneket nekem ?


2009. dec. 10. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy aggódnod kellene. Mennyi ideje vagytok együtt egyébként? Idővel sokkal lazább leszel majd. Örülj annak, hogy tetszel neki :) Nem mondott ezzel semmi rosszat és szerintem te kellesz neki a teljes lényeddel. Először minden olyan furcsa és új, de ha majd megszokod, akkor már nem fogsz görcsölni.
2009. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

Még csak 2 hete vagyunk együtt, és tényleg minden nagyon fura/új.

2009. dec. 10. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is mondok ilyeneket a feleségemnek. Ez nem azt jelenti, hogy csak a testedet szereti, hanem hogy a testedet IS szereti. CSak elég hülyén jön ki, hogy "tetszik a feneked... meg persze a kedvességed meg az odaadásod meg a ..."


Szóval örülj neki, hogy bókol, ne görcsölj ilyeneken, mert AKKOR aztán tényleg vége lesz.

2009. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti, hogy még 20 évesen is kicsit korai neked 2 hét után a petting.

Mondd meg neki ezt - és azt, hogy kicsit lassítson, és figyeljen oda erre jobban nálad.

2009. dec. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
épphogy örülnöd kéne hogy dicsért...bókolni akart, hogy szeret-e azt nem tudom mert nem ettől függ sztem
2009. dec. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!