Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van ilyen sok agressziv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ilyen sok agressziv ferfi?

Figyelt kérdés

Most elvonatkoztatva kerdezem a veszekedesektol es a korulmenyektol. Es veletlen sem allitom,h ilyen no nincs,ugyhogy nem szeretnek vitat.

Olyan kapcsolatban elek,ahol a baratom azt hiszem kicsit nem normalis. Nagyon agressziv. Mar nem egyszer megutott. Osszevesztunk es el akartam hagyni. Nem engedett el,szo szerint. Lefogott es ha probaltam elmenni csak jobban szoritott. Mikor megcsaptam a kezet,h engedjen el,fel ora kinzas utan,visszaadta. Es kozolte,ha meg egyszer megutom,ugyanugy visszaadja. Nem mertem tobbe,de o folytatta a szoritast es ha el akartam menni megrangatott es Nekilokott az agynak ,h ne menjek sehova. Mindezek ellenere,hogy NEM EMGEDTE H ELMENJEK,kozben szavakkal bantott,nem kicsit,mindent elmondi

ott ,amit egy lanyra el lehet mondani. Ezek utan egyszercsak valtott. Es elkezdett sirni ,es bocsanatert esedezni,h nem tudja miert csinalta es nem akarta..es nem tudna nelkulem elni... Mar sokszor probaltam szakitani,de mindig begozol es ez tortenik. Nemreg beszeltem par osztalytatsammal,mert lattak,h kiborultam,es kiderult,h egy 7 fos lany tarsasagbol 3an ugyanez a bajunk es mintha egymas pasijatol beszelnenk. Mint kiderult. Nem.ertem,miert kell ezt tenni? Mielott nem tortent ilyen ,meg voltam bizonyosodva rola,h megtalatam eletem szerelmet akivel leelhetnem az eletemet. De mar...kezdem elvesziteni minden erzesemet iranta. A sok bizalmatlansag es feltekenyseg a bantas kiol mindent.


2014. jan. 18. 10:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%

soha nem ütöttem meg nőt, de hagytak már el ilyenért


idióták vagytok, azt kapjátok amit akartok :D


30+

2014. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy ha szabad tudnom?
2014. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen pasim volt, bár megütni nem ütött meg. Ellógtam suliból, és 1,5 óra alatt csomagoltam össze, amíg ő nem volt otthon.

De bha megütött: hívjál rendőrt, az a legjobb!

2014. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
te maradtál vele még most is :D
2014. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Talán végre ott kéne hagyni őket,és keresni valami normális srácot magatok mellé ilyen egyszerű.Ha meg nem enged el és ilyeneket csinál,akkor bizony szólni kell valami férfi embernek ismerősök köréből vagy apukádnak is akár,majd ők megbeszélik a sráccal mi is a helyzet.Vagy feljelentheted akár,bár ezt gondolom nem szeretnéd.

Azért van ilyen sok visszatérve az eredeti kérdésre,mert bizony ez kell nektek nőknek.Hogy megalázzanak,verjenek,és bunkók legyenek veletek.És ezt most úgy mondom,hogy már nem is számoltam meg,életemben mennyi ilyenről hallottam ismerőseimtől.

Szóval ha ilyen van és nem akarjátok,akkor keressetek magatoknak mást,aki talán meg is becsülne.Annyi normális és értelmes srác vár a való életben egy barátnőre,csak őket általában észre sem veszitek pedig ott vannak az orrotok előtt. :)

2014. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tudok rola,h en maradtam vele,e nem vagytok ferfiak ilyen helyzetben,ti meg tudjatok vedeni magatok,en mit kezdjek az 50 kg-mal? De egyebkent nem is ez volt a kerdes. Meglepodtem,mikor kiderult,h 7 lanybol 3 mintha uhyanazt elne at. Es igen,idiota vagyok,koszi,de tudok rola es assam el magam,igen ,lehet jobb lenne. De remelem majd eljon az az ido,mikor mar nem fogol kotodni hozza es el tudom hagyni,ugy h ne ne bocsajtanek meg neki allandoan...:/
2014. jan. 18. 11:03
 7/21 Költőnő? ***** válasza:
100%
osztálytársakból arra következtetek, h gyerekek vagytok még. Szólj a szüleiteknek. Ilyen nincs, h erőszakkal tart maga mellett. Állj ki magadért és ne hagyd h zsaroljon. Ne feledd: mkivel azt teszik meg, amit hagyja, h megtegyenek vele.
2014. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit mondok, hogy a menő, bunkó, kigyurt, macsókat keresitek. Nekem pl eszembe nem jutna megütni egy lányt, főleg, akit szeretek. Miért választottad őt? Gondolom mert menő, jópofa beszólogatós volt.
2014. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

ki tudsz lépni.


nektek kell ez.

2014. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8-as nem a sportosságon múlik
2014. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!