Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy állítsam le? Elegem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le? Elegem van belőle nagyon FONTOS!

Figyelt kérdés

Az exemmel 3 évig jártam, eleinte nagyon szép kapcsolat volt a miénk, aztán egy idő után jöttek a gondok.. Lassan egy éve külön vagyunk, azóta mindkettőnknek új párkapcsolata van, és egyik nap a barátnőmmel hülyéskedtünk a Facebook adatlapomon, amit az anyja magára vett, és hogy én biztos a "kis"fiára értem, felhívott kiabálva hogy ne merjem őket én meg a barátnőm kicikizni, mert nagyon meg fogjuk ütni a bokánkat, főleg én. Elegem van ebből a nőből, hogy a volt barátom barátnője minket a szájára vesz, én mégse hívtam fel egyiket se ezzel kapcsolatban, már ott tartok hogy telefonszámot cserélek, de akkor meg édesapámat találná meg, pedig már mondtam neki hogy ezt fejezze be. Azt mondta ha még egyszer meglát valamit amit magára vesz (Még akkor sem ha nem rá értjük) akkor nagy bajba leszünk, rólam fog pletykálni. Szerintetek normális? Egy 39 éves nőről van szó

20/L


2014. febr. 24. 09:14
 1/6 Noydra ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Talán tiltsd le fbről...
2014. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Tiltsd le faceről, vagy állítsd be, hogy ne láthassa, amit írtok. Nem értem, miért muszáj, hogy az ex idióta anyja az ismerősöd legyen?

2. Ha zaklat, jelentsd fel!

Ennyi.

2014. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le.. egy kattintás az egész és mindenki jól jár.
2014. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még szerencse,h nincs facebookom
2014. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Letiltod őt is az exedet is, meg megnézed van e valaki az ismerősei közt akin keresztül láthat. azokat meg vagy szintén letiltod, vagy egy korlátozott csoportba rakod, és kész. Ha ezek után is megtalál, és a tudomására jut, hogy te mit csinálsz facbeookon akkor feljelentheted zaklatásért, mert te mindent elkövettél, hogy ne lássa a tevékenységedet, de még így is tud róla és még így is hívogat. Innentől ő direkt keresi a balhét, tehát zaklat.
2014. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked 20 évesen hogy a bánatos jó isten fülébe van annyi eszed mint egy gombának?...
2014. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!