Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok (írhatnak fiúk is)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (írhatnak fiúk is) akik kapcsolatban vagytok, illetve voltatok, és megcsalt titeket a párotok, Hogyan vettétek azt észre? Hogy buktak le?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 13:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nekünk van már gyerek is, és nem szeretném ha tudtom kívül verné át a fejem. Tehát,aki hajlandó ítéletek nélkül bármiféle tanácsot adni arról hogy hogyan szerezzek bizonyosságot arról h megcsal -e a férjem, vagy nem, azoknak a válaszát előre is köszönöm.
2014. febr. 24. 14:28
 12/20 anonim ***** válasza:

Én nem ítéllek el, akkor sem ha te is megcsalod. Mondom érezd jól magad.


Viszont nem értem, miért nem kérdezed meg tőle, hogy van e valakije, vagy hogy mi a problémája, mi hiányzik neki a nem i életetekből stb. Hátha kiderül, hogy mi a gond....

2014. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
azt mondja nem csal meg, de mondani sok mindent lehet. Viszont annyi h nem jár el nélkülem sehova. Az aggasztó inkább az, hogy építőipari vállalkozó, munkásai vannak, ő a fönök és így elképzelhető h pont akkor csal meg amikor elmegy dolgozni. mert a munkásokat bármikor ott tudja hagyni.
2014. febr. 24. 14:33
 14/20 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, de ha azt mondja nem csal meg, akkor nem csal meg, remélheted, hogy nem hazudik a szemedbe.


Egy kérdésem lenne, van oka megcsalni? Gondold át mielőtt válaszolsz alaposan!!

2014. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nem tudom, nem hiszem hogy lenne oka rá. Csak ki kellene derítenem h valóban igazat mond -e. Nekem ez a vakon bízás nem megy. Bizonyíték kell. Pl ha követném, de az azért nem jó mert nincs autóm, ő elviszi reggel,azzal megy dolgozni. Viszont annyi h nem kiöltözve jár el munkába. gyalog meg kocsit nem lehet követni, tegyük fel követnem kellene 1-2hétig, h lássam valóban nem találkozik senkivel. Ha valakivel követtetem az drága,ha taxival követem reggeltől estig az is sokba jönne ki. Mondjuk Iphone 5s-se van, nem tudom azzal lehetne e kezdenem valamit.
2014. febr. 24. 15:05
 16/20 anonim ***** válasza:
Na ne viccelj már. iPhone-ja van, egy család vagytok, vállalkozó, ilyesmire telik neki, egy pár napos magánnyomozói díjra meg nincs pénzed? 2-3 nap alatt szerez bizonyítékot,l sokkal komplikáltabb ügyet is intézett már el magánnyomozó egy ismerősömnek 2-3 nap alatt. Nem volt egy nagy összeg, mit tudom én 100.000 alatti bőven. Mivel kb. csak követni kell a embert, és lesni, kb. olcsón és hamar megúsznád, nincs ebben semmi extra.
2014. febr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen, persze..én gyesen vagyok, nem nekem van pénzem hanem neki. Mire kérjek tőle mondjuk 100.000-et? szerintem 3nap nem elg, mi van ha pont akkor nem tud találkozni a csajjal, mert akkor sok a dolga? 2hét kellene szerintem, és akkor reggeltől estig. Reggel 7kor elmegy és este 6kor jön haza.telón nem lehet lenyomozni h hol van? azt mondják ezeknek van nyomkövetőjük és látom hogy hol a telefon éppen.
2014. febr. 24. 15:37
 18/20 anonim ***** válasza:

Jó, figyelj... mi az, hogy neki van pénze, neked nem? Nem értem, nem közös a vagyon vagy mi? A kaját is kiporciózza?

Milyen elnyomott egy kapcsolat a tietek? Az én párom oda megy ahová akar, és azt és ott költ amit akar. Annyi esze meg van, hogy ha van X pénzünk, akkor nem költi el, nem esik túlzásba, és rám is gondol nem önző. Nem igaz, hogy nem tudsz előszedni mit tudom én 50-80.000 ft-ot egy magánnyomozóra. A 3-4 nap csak egy példa volt, nem így kérik a pénzt, hanem a végén és sokminden befolyásolja, a munkaidejét meg ő ossza be, te meg csak eredményért fizetsz, ha nem sikeres, akkor nem jár neki, vagy max valami kevés előleg. Én biztos fogadnék egy ilyet. A telefon követése baromság, és nem is tudod megoldani úgysem, meg az sem biztos, hogy úgy használja, hogy te követhesd, ez ennél komplikáltabb.

Ingyen nem úszod meg, mert ha nem magánnyomozó akkor ki?

Még barátok sem segítenek neked, mert nem érnek rá erre, meg kínos is ismerősnek előadni ilyesmit, ezért is van a magánnyomozó!

2014. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
de közös vagyon, nem is zavarja ha költök, csak mit mondok ha megkérdezi h mire ment el ennyi pénz? azért utána járok, meg össze gyüjtök 100.000 rugót és keresek egy nyomozót.
2014. febr. 24. 15:48
 20/20 anonim ***** válasza:
Mond neki azt, hogy kölcsönadtál xy-nak, aki lehet családtagod is, vagy akárki akit esetleg beavatsz. A pénzt meg majd fokozatosan valahogy visszanyomod a kasszába, ha utólag is szóba hozná. Ha lebukik akkor meg már nem kell ezen aggódnod, ha viszont ártatlan, akkor próbáld meg sürgősen visszatenni nehogy kiderüljön a dolog, bár úgysem tudná meg soha, max ha te magad elmondod mire költötted.
2014. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!