Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden lánynak van párja, ellenben sok fiúnak meg nincs senkije sem?

Figyelt kérdés
Én itt ezt tapasztalom és legutóbb is nagyon meglepődtem, hogy egy olyan lánynak is volt párja, aki se külsőre, se személyiségre nem lenyűgöző. Ellenbe sok rendes, értelmes fiút ismerek, akit emberszámba sem néznek a lányok valamiért.

2014. febr. 24. 14:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
baromira szánalmas vagy.
2014. febr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget is régen olvastam már..pedig itt hülyeségből akad szép számmal.
2014. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az nem igaz, hogy minden lánynak van párja, mert nekem sincs párom. 23/L
2014. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért mert magas a léc, és az ismeretségemben lévő nők, a közelébe se érnek.
2014. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Miért kell ilyeneket mondani a kérdezőre?

Az ő ismeretségi körében lehet,hogy ez így van.

Viszont az átlagban biztos,hogy nem hiszen sokkal több a nő, mint a férfi.

2014. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ó, ha tudnád hány átsírt éjszakám volt kamaszként, mert egy fiúnak se tetszettem, hisz senki se jött oda hozzám és hívott el randizni, vagy mondta, hogy tetszem neki. Pedig a neten a srácok az ország másik felében mindig azt mondták milyen helyes lány vagyok. Aztán meguntam és a kezembe vettem az irányítást, én hívtam el a kiszemelt srácot randira és jéé jött. Simán kiderült, hogy tutyimutyi volt megkérdezni, mint ahogy sok kortársa és a legtöbb mai srác. Nincs merszük oda menni a lányhoz megkérdezni vagy a másik véglet, hogy "elérhetetlen" csajokra pályáznak. Nagymellű, modell alkat, szép arcú és még az ágyban is mindent örömmel megtesz. Aztán csodálkoznak ha felsülnek ha pl az ilyen csajokhoz odamennek és kosarat kapnak.


Egyik ismerős az általad leírt kategória volt kedves kérdező csak egy hibája volt. A buta plázacicák jöttek be neki és teljesen el volt keseredve, hogy nem tud egyet se felszedni, mert nem pénzes és nem az a kigyúrt szépfiú volt hanem csak simán helyes. Aztán találkozott egy csajjal, akivel először barátok lettek majd több, most kérte meg nyáron a csaj kezét és elvileg jövőre esküvő. Pedig a csaj alacsony, az a töltött galamb kategória, sötét haj, és nem szépnek inkább karakteresnek mondanám az arcát de olyan humora és stílusa van, hogy hihetetlen. Szóval szerintem azt se árt vizsgálni, hogy melyik célcsoportnak nem jönnek be ezek a rendes, értelmes fiúk.


23 N

2014. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!