Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy ilyen kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen kapcsolatnak van értelme?

Figyelt kérdés

Nem akarok beleszólni, de már egy ideje nézem, ahogy egy srác teljesen tönkreteszi a nővérem.

Körülbelül 2 hónapja vannak együtt, és már az elejétől kezdve hetente legalább egyszer összevesznek! És ez a utóbbi időbe egyre gyakoribb hetente 3-4 alakalommal veszekednek! Az oké, hogy az normális, hogy egy kapcsolatban vannak viták, de ilyen sűrűn szerintem ez nem a legjobb. Én megfogadtam, hogy nem szólok bele, de elegem lett abból, hogy állandóan a srác miatt sír, volt, hogy éjszakákat! A srác pedig akkor is jókedvű mikor épp összevesztek, meg akkor is ha éppen minden rendben van! A nővérem pedig egy elég komoly veszekedés után is jól elvan vele! És engem már így az utóbbi időben nem érdekelt, hogy mi van velük, mert arra jó vagyok a nővéremnek, hogy kisírja a vállamon magát, de mikor éppen békülni/ megbocsájtani akar és figyelmeztettem, hogy megint meg fog bántani akkor rögtön elküld! Szóval eldöntöttem, hogy nem érdekel, 17 éves intézze el magának! De az utóbbi időben biztos forrásból hallottam, hogy a srác azt mondta, hogy nem szereti a nővéremet, csak elég jó az ágyban... ezt persze a nővéremnek meg sem említettem, mert úgyse hinné el, vagy nekem állna, hogy miért találok ki ilyeneket! Egyszer a srác belépve maradt nálunk "Facebookon" én pedig beleolvastam a beszélgetéseibe, és vannak olyan lányok akikkel úgy beszél, mintha szingli lenne...

Mit kéne tennem??



2014. febr. 24. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyire ne legyünk már önzők, hogy a családtagunk magánéletét is irányítani akarjuk. Be lehet takarózni a "szeretem a nővéremet" dumával, de az csak önámítás.

Hagyd rá, mindenki a saját sors kovácsa.

2014. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem irányítom az életét, semmit nem mondtam el neki a srácról amiket megtudtam épp ezért!
2014. febr. 24. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!