Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogy álltok hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy álltok hozzá egy párkapcsolathoz? (Részletek. >>>)

Figyelt kérdés
A férfiakon csak azt látom a kiírások alapján, meg amikor hallom őket egymással beszélni hogy gátlástalanul, és állandóan szexmániásak. Ha van aki tetszik neked, de te nem akarsz minden áldott nap lefeküdni vele, de ő igen, ezt hogy oldjátok meg? Az ember fél belevágni párkapcsolatba emiatt... >~<

2014. febr. 24. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Éééés már megint a férfiak a mocsok disznók! :D
2014. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Az meg mi a kutyaf**za akar lenni ott a mondat végén?
2014. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

hát persze, a férfiak, igen... mindig csak mi akarjuk a szexet, a lányok nem is akarják egyáltalán, csak mi gonosz mocskos disznók vagyunk és rávesszük őket

hát persze

2014. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan barátom van, aki mielőtt összejött velem, nagyon csajozós volt, és hát eléggé igényelte a szexet. Amióta velem van (rám két hónapig várt, míg lefeküdtem vele), azóta természetesen csak én vagyok neki (immáron több mint két éve), és hiába ötpercenként kérdi, hogy "szexelünk?" de ezekre csak heti néhány alkalommal kerül sor, akkor is szeret és jól megvagyunk :D Szóval szerintem ha tényleg úgy megy bele egy ilyen pasi egy kapcsolatba, hogy tényleg fontos neki a lány, akkor érte képes kompromisszumokra/visszafogni magát :)
2014. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, a férfiaknak csak a szex kell, semmi más, még egészen véletlenül se, és legfőképpen mindegyiknek.


Nem gondolod, hogy ez egy kicsit erős általánosítás?

2014. febr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kevesen bár, de megtanultuk használni a szánkat a $zopáson kívül beszédre is, így azt mondjuk neki, hogy "NEM", ha nem érti meg, akkor Így Járt! Van pasi a Földön dögivel, mindenkinél van jobb, mindenki pótolható.
2014. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!