Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszakarom szerezni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakarom szerezni a volt barátomat, de hogyan?

Figyelt kérdés
2 évig voltunk együtt már kb 1 éve külön vagyunk,de én még mindíg szeretem.(én miattam lett a szakítás,túl sokat találkoztunk)Sztem a szakítás okát meglehetett volna beszélni,de én beleugrott a mély vízbe.Van neki kb 2 hete egy 30 éves barátnője és ő 24 éves!Én pedig 17!Segítsetek kérlek!NEKEM Ő KELL!
2008. júl. 21. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nem hiszem h visszakapod! Én is így jártam, a pasim 26 volt és most egy 15 éves bnője van. soha nem fogom visszakapni. És te sem mert egy 30 éves nő többet tud nyújtani mint mi 17-18 évesen és komolyabban is veszik a pasik az ien nőket... (az értelmesebbje persze)

sajnálom, de túl kell esned rajta. nekem azóta van barátom de benne is mindig ŐT keresem:'(

2008. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia.Én is ebben a cipőben vagyok.Csak nekem a korkülömbség kicsit nagyobb.Az a kérdés,hogy a pasi szeretett e téged,mikor együtt voltatok.Ha igen akkor talán még van esélyed nála.Bár ezt kicsit előbb kellett volna,mert ugye már ott a másik csaj és így kicsit bonyolultabb a helyzet.Ha még vagytok olyan viszonyban lehet,hogy beszélned kellene vele és elmondani neki hogy átgondoltad a kapcsolatotokat és úgy érzed tanultál a hibáidból.És ha úgy reagál akkor azt is hogy szeretnéd még egyszer megpróbálni vele mert még nem közömbös a számodra.(Ne mondd el neki rögtön hogy szereted,mert a pasik ezt hajlamosak csúnyán kihasználni.)Ha azt mondja,hogy nem megy mert szereti a másik csajt akkor sajna felejtős az eset.:( De föl a fejjel."Amibe nem halsz bele az csak megerősít!"
2008. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ami ecer véget ért az maradjon ugy ami ne mmegy azt nem szabad eröltetni! ah ö tullépett neked is muszáj lesz ! és szerintem egy pasi fuson a caj után és ne forditva
2008. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem,azt írod,már egy éve vagytok külön.Miért csak most jutott eszedbe,hogy vissza akarod kapni...Főleg,hogy már van másik barátnője,aki még idősebb is.Ha eddig nem volt barátnője,csak most lett,az lehet azért is,mert most lett túl a szakításon.Akkor valószínű,ő ezt már lezárta,akkor nem túl sok esély van rá.Előbb kellett volna lépned szerintem.
2008. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem is elöbb kelett volna gondolkodnom,de most jöttem rá hogy láttam őket eggyütt és hogy úristen mit tettem:(

Megpróbálok mindent!Köszike azért

2008. júl. 22. 19:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Segítsetek kérlek!!!!
2008. júl. 24. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!