Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI alapján választasz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI alapján választasz párt magadnak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

sok szempont számít, és itt kihangsúlyoznám, hogy NEM minden a külső!! de komolyan. nagyon fontos, hogy megértő, rendes legyen. Igényes, pedáns.(én személy szerint ki nem állhatom a gusztustalankodókat, vagy aki nem tiszta-.-')

Fontos, hogy megtaláljam vele az összhangot, tudjak miről beszélgetni vele. azért tejbe pottyant légy se legyen, mert attól a falra mászok:D

2009. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Első látásra kell legyen a szemében valami nyugalomféle és hogy vonzónak tartsam (nem feltétlenül a külsőtől függ!).

Aztán beszélgetésnél ne játsszon mindenféle szerepet, pl. nagyképűsködik, vagy épp sajnáltatja magát. Szóval összességében olyan normális, kiegyensúlyozott ember benyomását keltse.

Aztán később lehessen rá számítani jóban-rosszban, megbízható legyen, hűséges, legyenek céljai az életben, amik megvalósításáért tesz is.

Legyen aktív, és ne punnyadós.

Kb. ennyi. Nekem nem feltétlenül fontos, hogy egyforma legyen az érdeklődési körünk. Szeretek tanulni a páromtól. Egy dolog fontos, hogy szeressen utazni ő is, mert azt külön elég nehéz csinálni.

2009. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyen bennünk közös, meg tudjon nevettetni! :)

Legyen hűséges, őszinte , kedves és tudjon nagyon-nagyon szeretni!!!!

2009. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudjon beszélni, értelmes, kerek mondatai legyenek.

Legyen benne valami, ami felkelti a figyelmem. (legyen akár belső vagy külső tulajdonság)

Az ápoltság fontos.

Kedves, aranyos, megértő, hűséges, vicces, de ne túl bolond legyen.

Külsőt nem írok, mert az mindenkinek más, hogy mi tetszik. :)


20/N

2009. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudjon főzni.
2009. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hú, hát nálam ez hirtelen alapon működik. meglátom, meglátok benne vmit ami felkelti érdeklődésem (erről nemtudom h mi, cakúgy vmi :D)megismerkedünk, és eccerűen érzem, hogy megvan az összhang, jólmegvagyunk együtt, kívánom őt, azt akarom h együtt legyünk, és ennyi :D


nálam nincsenek ilyen alapdolgok h minek kell meglennie a pasiban. eccerűen csak érzéssel választok.

2009. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Legyen szép szeme,szép mosolya,szép haja,szép kerek mell,kerek popsi, és legyen alacsonyabb nálam.

Belsőleg jól kijöjjön velem, és legyünk 1 hullámhosszon =)

2009. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Először úgyis a külsőt látod meg,szóval először az,hogy tetszen,aztán a hűség,a humor,segítőkészség,megértés és odaadás.Majd én is ugyanezeket vissza.:)Így a jó

18/L

2009. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
elsőnek kiszortírozom azokat, akiknek farkuk van. :) később jön a többi :)
2009. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én kapásból férjnek való kerestem annak idején. Mivel keresztény vagyok első szempont volt, hogy ő is meggyőződéses keresztény legyen (ez magában foglalja, hogy hűséges, állhatatos és felelősségteljes), aztán tudjon nagyon szeretni, beszélgetésre hajlamos legyen, legyen értelmes, és legyen egy fokkal szebb az ördögnél.

2-3 ilyen srácot ismertem. Az egyikük megtetszett, majd lángoló szerelem alakult ki köztünk. 15 éve a férjem. Nagyon jó választás volt.

2009. okt. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!