Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik percben bánom, a másikba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik percben bánom, a másikban helyesnek vélem, hogy most szakítottunk. Ilyen helyzetben ez volt a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Már egy ideje függőben volt, hogy külföldre megyek dolgozni, viszont pár napja biztossá vált. Még két hétig leszek magyar földön.


A barátom azt szerette volna, ha az utolsó pillanatig együtt vagyunk, de nekem az nagyon rossz volt...a tudat, hogy vissza számoltam, hogy még ennyi meg ennyi napig vagyunk együtt, aztán szakítunk. Ez már kicsit olyan volt, mint a süllyedő Titanic zenészei, a mi kapcsolatunk is a végbe szaladt, de még próbáltuk azt a látszatot kelteni, mintha minden okés volna...nekem ez sajnos nem ment.


Nem éreztem megérdemeltnek a barátom kedvességeit, a csókjait. Fájt a szívem, hogy minden nap úgy látom, hogy tudom, hogy még egy nappal kevesebb, még közelebb a perc, amikor elválnak az útjaink.


Az elmúlt két napban sokat beszéltünk erről, de nem sikerült értelmes magyarázatra lelnünk. Ő is úgy volt vele, hogy most legyen vége, de mégis nagyobb részben hajlott a maradjunk együtt dolog felé, ugyanakkor rám bízta a döntést.


Én hoztam meg ezt a véglegesnek gondolt választ, de nagyon hiányzik. Ha csak egy szót szólna, hogy biztos így akarom e, azt mondanám neki, hogy nem! Ugyanakkor valahogy ezt mégis kitolásnak érezném vele szemben. Teljesen el vagyok bizonytalanodva.


2014. febr. 26. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szereted? Miért mész el akkor?
2014. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De miért kellett szakítanotok? Ezt nem értem csak. Külföldre mész. És? Ezt is meglehet oldani.
2014. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem egy veled? Talán zsoldosnak csaptál fel?
2014. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most az érzéseimben is elbizonytalanodtam. Lehet a stressz teszi, meg az, hogy így vagyunk...szerettem, az biztos.


Azért kell szakítanunk, mert mind a kettőnknek volt már távkapcsolata. Nekem több hónapos, neki majdnem két éves. És nyűglődés volt. Ő meg kerek perec kijelentette, hogy olyat nem akar többet. Igazság szerint én sem. nem lehetünk együtt, még annyit sem amennyit most, előbb utóbb valahol felbukkan a féltékenység. Az exem állandóan birizgált, hogy biztos megcsalom, tuti azért nem válaszolok rögtön és azonnal mert mással vagyok. Szóba sem jöhetett, hogy pl kimentem wc-re vagy bármi ilyen. Előtte nem ilyen volt. A távolságtól kattant be.

Minden fiú barátomra féltékeny volt, az itthon maradt barátaival nyomoztatott utánam... Majd megcsalt, mert ahogy mondta neki hiányzott a szex.

2014. febr. 26. 23:10
 5/10 A kérdező kommentje:
A mostani azért nem jön velem, mert nem beszéli a nyelvet. Kicsikét sem. Itthon van egy jól fizető állása, és nem akarja a biztosat elhagyni a bizonytalanért. Ezt megértem.
2014. febr. 26. 23:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezen most meghatotam !!! Ha szereted van megoldas!
2014. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De mi? Mi az?! Egyre csak azon jár az agyam, hogy megbántottam, hogy most biztos ő is el van keseredve, mert ő szeretett engem, nagyon szeretett :'(
2014. febr. 26. 23:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt te vagy bizonytalan, nem ő. Azt kell végiggondolni, hogy Te szereted-e még igazán, vagy csak sajnálod őt.

A döntésedet tiszteletben tartja, nem ezt szeretted volna?

2014. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta? És mikor jössz vissza külföldről?
2014. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia utolsó. Ő nagyon szenved, én megbékéltem a döntésemmel, mert most látom, hogy gy volt a helyes és a legjobb.


Vissza jönni meg valamikor nyár végén, vagy ha akkor nem, majd karácsonykor.

2014. márc. 8. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!