Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

2 éve beleszerettem egy fiúba,de ő folyton leszart,azt mondta nincs ideje barátnőre, pedig rá egy hónapra összejött mással. Na mindegy a lényeg hogy nagyon sokszor "így " bánt velem és sokat csalódtam benne, de tényleg szerettem. MOST viszont kellenék neki.. igaz azóta nagyon sokat változtam külsőre is. Lassan egy hónapja nem találkoztunk, mert hát, "kavarunk" most. és hogy őszinte legyek egyáltalán nem hiányzik már, nem érzem azt amit régen.Nem tudom mi lenne a helyes döntés.

Már igazából beszélgetni sem szeretek vele, mert olyanokat ír mindig hogy levisz az életről..és ez most fura hogy ezt írom:DDD


2014. jan. 3. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyjad a ..csába. Hülye fsz, aki bolondított téged, most meg dugna párszor.
2014. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

keress egy normálisat:D ennél csak jobbat találhatsz :)

csak meg akar dugni

2014. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 dugást megér,utána meg lekoptatod :D
2014. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szűz vagyok, tehát nem fogok vele lefeküdni :D

de ez talán egy jó "visszavágás" is lehet, hiszen annyiszor megbántott, és most hogy kellenék neki... :D

2014. jan. 3. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!