Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ember örüljön amije van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember örüljön amije van? Még ha az egy távkapcsolat is? És lehet, hogy soha nem is látjuk egymást a távolság miatt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:

elvileg 2 év múlva ha befejezi a gimit pestre jön tanulni.

"elvileg" azért, hogy "közelebb" legyen hozzám.


de kitudja hány embernek írta ugyan ezt.

nem tudom.

2014. febr. 27. 12:08
 22/63 A kérdező kommentje:

én tudom, vagyis tudnám, hogy mit tegyek, csak annyira zavar, az, hogy elmenne bárkivel akinek kellene, meg az, hogy ott vannak a régi palijai facen.


ez eléggé eltántorít..olyan érzés mintha még mindig szeretné őket.

mert ha nem szeretné őket akkor letiltaná őket a fenébe...nem?

2014. febr. 27. 12:10
 23/63 anonim ***** válasza:

Noydra azért elég szomorú, hogy te csupán azt vagy képes szeretni, akit/amit látsz. Ezek szerint a vakok sem szerethetnek, igaz? Érdekes felfogás, de ez is egy vélemény.


Persze ma már a távkapcsolatok a webcam-nak hála, túljutottak ezen a problémán, de a szerelemhez még ennyi sem kell. Mert hogy is szól a mondás? Jah, igen: A szerelem vak.

2014. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
Buta vagy, miért kéne letiltani a többi palit, aki megpróbál udvarolni neki? Mit szólnál, ha egy másik pali ugyanezt ajánlaná a lánynak, hogy például téged tiltson le. Vagy tényleg talizol vele személyesen hamarosan (jön a suli vége, a nyár, buli, stb.), vagy továbbra is csak nyavalyogsz. Tényleg legyél férfi, vagy legalábbis tegyél úgy, mintha az lennél! :) Aztán már minden megy magától is. :)
2014. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:

ok, értem.


most már csak annyi lenne a kérdésem, hogy mivel dobjam fel az írogatást?

mert a szeretlek, hogy vagy, mit csináltál ma..már kezd unalmas lenni.

mit írjak neki?

légyszi valaki ebben segítsen még nekem.

2014. febr. 27. 12:23
 26/63 anonim ***** válasza:
Rengeteg téma van, amit ki lehet beszélni akár szóban Skype-n, akár írásban. Zenéről beszélgettetek már? Kajáról? Mit szeret enni? Milyenek a szülei? Vannak-e állatai? Ugyanez a téma rólad is mehet! Nehogy azt mondd, hogy nincs elég téma!
2014. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy így fogalmazok, de ennek baromira izzadságszaga van. Ez az egész nem fog jó irányt venni, akármit is tennél ez ügyben.
2014. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
Játszatok egyszerű közös netes játékot, vagy csak írj naplószerűen magadról, te mit csináltál, kik és milyen barátaid vannak, mi történt a környezetedben, és ha akar, akkor a lány is bekapcsolódik a témába.
2014. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:

már mindent kibeszéltünk...mindent.

eljutottunk oda, hogy már nincs téma és jön a kínos csönd.


ilyenkor mit lehet tenni?

2014. febr. 27. 12:30
 30/63 A kérdező kommentje:

mindig,de mindig én írok neki.

ő lerendez mindent egy igen, értem, aha, rendben.


írjam neki azt, hogy vége és nézzem meg, hogy mi lesz utána?

2014. febr. 27. 12:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!