Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ember örüljön amije van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember örüljön amije van? Még ha az egy távkapcsolat is? És lehet, hogy soha nem is látjuk egymást a távolság miatt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:

27-esnek! Hát igen, én is úgy látom, hogy beszűkült a dolog egy témára, és innen nehéz (lesz) kilépni, vagy továbblépni.

Ha egy kapcsolatban (még ha az távkapcsolat is) ennyire körülményes a dolog (izzadságszagú), akkor talán hagyni kellene a dolgot. Persze még egy próbálkozást megér, hátha mégis, de ha nem fog menni, nem fog kimozdulni a dolog egy másik irányba, akkor ennek a kapcsolatnak lőttek.

2014. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:

kivárom a találkozást....meglátom mi lesz kettőnk között, lesz-e valami. Vagy nem. Érezzük-e azt a "valamit" vagy nem. Ennek tudatában és fényében mérlegelek.


és aztán döntök.

2014. febr. 27. 12:39
 33/63 Noydra ***** válasza:

23as, szerintem meg az a szomorú, hogy kapcsolatnak és SZERELEMNEK mernek nevezni úgy valamit manapság emberek, hogy még csak nem is találkoztak.


Vakok? ÉRINTKEZÉS tudod. A társad illata, érintése, abba már lehet beleszeretni, nem egy levelezőtársba.


Meg ilyenek, hogy komoly távkapcsolat, meg mát tapasztalt benne. Miben a beszélgetésben?!

Ne húzzatok már fel. Hova tart tényleg ez a világ.


Én most eldöntöttem, hogy távháziállatot tartok. Nézem egy kamerán keresztül, meg beszélek hozzá. Csak nem én etetem, meg szeretgetem. De az enyém!

2014. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
Nos, ha ennyire kifulladt a téma, és a lány nem kezdeményez új témát, akkor.... el kell engedni. Annyi csaj van még a közvetlen környezetedben, hogy kár erre az egyre ráfecsérelni az egész idődet, lelkedet. Nézz szét magad körül a magad környezetében, menj el egy szórakozóhelyre, vagy haverokkal, hidd el, hogy mindig lesz egy új lány, aki alig várja, hogy vele járhass.
2014. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:

A kínos csendre csak annyit, hogy nem mindig kínos az a csend. Ne akarj állandóan témát. Senki sem beszél egyfolytában.


Viszont, ha tényleg egy héten csak egyszer beszéltek és nincs miről, akkor az már tényleg elég erős jelzése az "Itt valami nincs rendben"-nek.


Persze ha 3 óra folyamatos beszéd után jön a csend, akkor azért ne lepődj meg.

2014. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
33-as és 35-össel is egyetértek.
2014. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:

átfutott valami a fejemen.

kellene csináljak 1 kamu facebookot és el kellene kezdje beszélgetni vele.

kikérdezni van-e valakije, összejönne-e velem stb.

akkor így biztosra tudnék menni.


igen..ez egy jó ötlet nem?

2014. febr. 27. 12:45
 38/63 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet! Ha rájön, hogy csalással próbálkozol, lesz oka arra, hogy miért nem akar veled többet sem találkozni, sem írni! Add csak továbbra is magadat, és ne csalj! Nem jó módszer! Hidd el!
2014. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 Noydra ***** válasza:

Figyelj, ha szeretne egy picit is téged (am szinte képtelenség, ha annyir nem teszel meg, hogy lemenj érte), nem kellene ilyenhez folyamodnod...


Hány éves vagy? 140km... lóf..sz. Lemész, aztán lerendezed az ügyet. Vagy jártok, vagy nem.

2014. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 A kérdező kommentje:
de akkor így megspórolhatnám a vonatjegyet az ajándékot neki..meg a csalódást is.
2014. febr. 27. 12:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!