Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 6-7 év korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 6-7 év korkülönbség az nagyon sok? :oo 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már rég óta bejön és már csókolóztunk meg haverként aludtam nála /Nem történt nagyon semmi/ és rohadtúl bejön küldjük egymásnak folyton a képeket meg mondja hogy kicsim,kicsi,életem,kincsem,szívem...stb meg mindig mondja hogy jó lenne találkozni meg hiányzom neki...De van egy-két nagyon nagy bibi 1.19 lesz idén 2.Mostoha tesóm /semmi vérrokonság!Csak mostoha anyum fia/unokatesója szó vlamilyen szinten családtag csak nem vérrokon...és ha apum megtudná vagy bármelyik családtagom MEG LENNÉK ŐLVE!És ezért mondja hogy ne legyen semmi komolya mert nagyon nagy balhé lenne belőle..Mit csináljak/Csináljunk.?:oo
2014. febr. 27. 13:22
1 2
 11/18 anonim válasza:
Egyetértek azzal, hogy sok a korkülönbség, de nem azért, mert "a 19 éves pasi tuti szexet akar". NEM. Ez a leghülyébb érv, amit valaha hallottam. Attól, hogy valaki 19 éves vagy idősebb, nem jelenti azt, hogy feltétlenül a szexre hajt. Köztem és a barátom közt majdnem 6 év van, 14 évesen ismertem meg, de okos döntés volt részéről, hogy 16 éves koromig nem jöttünk még össze, hiszen akkor még nem voltam elég idős, érett arra, hogy felfogjam, miből áll egy párkapcsolat. Várjatok még 1-2 évet.
2014. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Az utolso kommentelonek nagyon szepen koszonom,meg atobbieknek is.Meg fogom tartani azt az 1-2 evet:3Koszonom teljes mertekben igazad van:*
2014. márc. 15. 18:03
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Be lehet nekem szòlni, csak hiába mert nem èrdekel mások vèlemènye. 16 vagyok, lány. Pasim 30. Èn voltam 15 Ő 29 mikor összejöttünk. Nem pènzre hajtò vagyok, de előny az hogy meg tudja teremteni az alapvető dolgokat, ès másoktól független. Egèsz más egy ilyen pasival mint egy 17-18 èves kisfiùval, aki akkor visz el moziba ha kap zsebpènzt, meg akkor mehetsz át ha anyuci vagy apuci nincs otthon, akkor engedik el ha ezt meg azt megcsinál, pfff egy fèrfi mindenkèpp legyen önállò, ne ugráltassák már összevissza. 16 vagyok, mèg 26-27 èves pasikban is csak a nagyra nőtt gyereket látom. A hárommal viszont jòl megvok. Ès lankadthìmtagù tizenèves fiùcskák hiszik csak hogy èrettebb pasi egy fiatalabb lánytòl semmit nem akar csak szexet!
2014. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

*hàrommal=párommal

Mègvalami, ha nem derült volna ki eddig: èn kezdemènyeztem, jòl döntöttem.

2014. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó én beszólok neked ,és nem azért mert szerintem a 30 év körüli pasiknak csak a szex kell. Hanem mert te 16 évesen húdenagy (me)nőnek képzeled itt magad ,hogy a 16 ,17 de még a 26 éves fiúk is gyerekek hozzád képest ,meg lankadtp*csű kisfiúk. Na mert te miben vagy nagyobb,hogy lány vagy? A pina magában semmi felsőbbrendűséget nem jelent. Most aztán "rohadtul beoltottál " minden fiatal srácot ,te se vagy idősebb ,azt hogy te éretteb vagy minden akár 26 éves fiúnál meg csak az egod hiteti el veled. Bocs az offért mindenkinek de az efféle

lekezelő nagyképűséget nem hagyhattam szó nélkül. 16/f

2014. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Meg még előzőhöz annyit elfelejtettem hogy ,mintha neked lenne lakásod meg kereseted stb... Tudom-tudom hogy ezeket nagyrészt a pasinak kell biztosíta de akkor sem vagy semmivel sem "nagyobb" akármeik korodbeli fiúnál.
2014. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem mondtam hogy nagyobb vagyok, ès az èvek számával sem lehet trükközni, ez egyszerű matek: 16. szülinapomon èn is ugyanùgy 16 gyertyát fùjtam el, mint egy velem egy idős fiù, szòval a trükkök sora itt megáll. Viszont ahogy mondtam: egèsz más egy fiù mellett, mint egy fèrfi mellett. A nagyranőtt gyerek jelzőt pedig arra èrtettem, hogy viselkedèsre, gondolkodásra nagyon sok srác èpp olyan huszonèvesen is, mint tizenèvesen volt. Van, akinek az az èletcèl hogy detoxlátogatás legyen minden buli vège meg legyen egy csaj mindig, amikor kell, arra amire kell. Ès itt a különbsèg. Akár anyuci pènzeli, akár Ő dolgozik meg èrte, ez bizonyos kor környèkèn már gáz, legalábbis azoknak a lányoknak a szemszögèből, akik nem ezt az èletformát keresik, nem ezt szeretik. Inkább gyűjtse össze a pènzèt, vegyen horgászbotot, robogòt, vagy bármit, aminek kis èrtelme is lehet. Ès ha már szòbakerültem èn is: egyszerű vidèki lány vagyok, nem a bombanő, nem is a csùfság. Nem az az elvarasom, hogy mindent megkapjak paromtol. De mint mondtam vannak dolgok amik fontosak. Tanulok egyebkent, mellette takaritok, fozok, kerteszkedek, stb ès nem azèrt mert ez rám van erőltetve, hanem mert amig együtt vagyunk, addig az Ő otthona az enyèm is, tehát nekem is èrdekem. Nem az a csaj vagyok aki luxusban èlt, nem is az aki most luxusban èl, de pont tetszik minden. Egòs vagyok, tudom, ezt el is ismerem. De bocsánatot kèrni tudok: fiùk bocsánat, tudom hogy lètezik közöttetek normális is, csak nyilván azok vannak kevesen.
2014. ápr. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Most hogy így utólag írtál utolsó, nekem is bocsánatot kell kèrnem csak felkaptam a vizet ès azért álltam neki pampogni mert oltásként fogtam fel

De ahogy utólag leírtad már teljesen máshogy látom.

2014. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!