Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás utáni barátság? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni barátság? Van olyan, akinek bevált?

Figyelt kérdés
nem arra gondoltam, hogy rögtön a szakítás után megy a haverkodás, hanem miután lecsillapodtak mindketten. kort és nemet is írjatok :)
2014. febr. 28. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Ez olyan dolog, ha meghal a kutyád te még megtartanád?

Nem a legjobb példa erre, de azért átlátható.. 18F

2014. febr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem igen 2.5 év után jóban vagyunk szoktunk beszélgetni.

20/L

2014. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyes! Hülyeség. Van olyan exem akivel jóban vagyok, szó szerint baráti lett a dolog, hiszem az alatt a pár év alatt ő volt a baráti körből az aki a legjobban megismerhetett, van akivel semleges lett, mert szakítás után nem nagyon találkoztunk, de nincs harag az utcán nem megyünk át a túloldalra ha meglátjuk a másikat, és hát van egy akit utálok, mert nem békés és nem emberhez méltó módon lett vége. Na ő ne kerüljön a szemem elé, tudatosan nem veszek róla tudomást, és kerüljön el ő is engem, akkor mindkettőnk élete boldog és zavartalan marad. :)

De mivel egy barátnő (ha nem felületes rövid kapcsolatról van szó) eléggé megismerhet, és attól mert a kapcsolat nem működik mint párkapcsolat, még barátként lehet hogy bőven jól kijöttök. Másként számítasz és tekintesz egy barátra, mint egy párra. És a barát kapcsolatba több mindig belefér, mint egy párkapcsolatba, ahol ha nem jön ki 100%-ig jól a két fél akkor nem működik.

2014. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, egyikkel sem vagyok jóban. Nem érzem szükségét. Egy ideig próbálkoztunk beszélgetni de aztán inkább hanyagoltam őket és már senki nem keres senkit. Őszintén szólva nekem így jobb. Nem mondom, hogy haragszom rájuk de nem vagyok jó véleménnyel egyikről sem, csúnyán leszerepeltek előttem megcsaltak, megaláztak, hülyének nézzek és bratyizzak velük mintha mi sem történt volna? Kösz, kihagyom...
2014. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kapcsolata, embere válogatja. Meddig tartott, mennyire volt mély, hogyan váltak el és társai.


Pl egyik csaj haverommal jártam gimis koromban pár napig. Komolytalan volt, meg minden, de azóta is nagyon jó barátom. Egyik cimborámnak is van egy olyan exe, akivel pár hónapot járt együtt, és azóta is összejárnak, találkoznak néha baráti alapon.


Ami viszont mindkét példámra igaz, hogy a vonzalom azóta is adott. Ha nem lennék foglalt, szinte biztos, hogy nem csak barátok lennénk a csaj haverommal, és a cimborám exére is jellemző ugyanez. Ha párkapcsolat nem is lenne belőle, az "extrák" szinte biztosan ott lennének.

2014. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Viszont az egyik exem legjobb barátjával akit általa ismertem meg, töretlen a kapcsolatunk. Jó barátok lettünk és azok maradtunk szakítás után is. Persze így akaratlanul is hallok néha dolgokat az exem felől de már nem zavar. Találkozni nem találkozunk.
2014. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekunk mukodik.


34n

2014. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem az exem a legeslegjobb baratom. Szo szerint mindent elmondok neki, minent tud rolam...a szakitas utan nem akartam elvesziteni...es abban maradtunk h baratok leszunk. s azok vagyunk. :) 15/L.
2014. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Demény Rita válasza:
Igen! van :) az én régi barátom még segít is a pasizásban.. egy fiú barát jobb mint ezer kétszínű barátnő.. és hát ki tudhatna rólad a legtöbbet mint az exed?:D szóval igen:)
2014. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!