Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért nem kellenek a jófiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem kellenek a jófiúk cikk nem háborít fel?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 28. 14:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Most látom, én is annyit osztottam már, hogy rendesen írni sem tudok.

Remélem a lényeg érthető a kommentből.

2014. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
24%
Ez a cikk remek. Egyetértek vele! Nem kell itt álszentkedni mindenki hasonló mérce szerint ítél és ítéltet. Tudnék példákat mondani de nem akarok. Igen, szingli vagyok. Igen, lehet, hogy ezért... na és?? Még mindig jobb mint hetente összejönni szakítani ahogy mások csinálják mert fejest ugranak felületes ismeretségekből egy kapcsolatba.
2014. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
82%

A csaj írásával nem az a gond, amit itt néhányan felsoroltak. Hogy mondjam?

A női természetéből adódóan zavarják őt azok a dolgok, azok a férfiak akiket leírt a cikkben (olvasd el a kérdező által linkeltet mindenképp). Arra, hogy miért zavarják őt, a belső dolgokat megfogalmazva rossz választ ad.

Bemutatom hogy a négy, a cikkben leírt férfival mi a VALÓDI gondja a nőknek és miért nem tartják ezeket a férfiakat szexuálisan vonzónak. Az első kettőnél elvétette a célt, de a második két dolog olyan egyértelmű, hogy ő is jól írta/látta.


1. Az első esetben a férfi természetesen béna volt. Nem volt vonzereje és nem értett a nőkhöz, ezt pedig a vagyonával akarhatta kompenzálni és azzal hogy "mindent megad a feleségének". Csak épp a lábai közti rés(z)t nem nedvesítette be ezzel a viselkedéssel. A legtöbb nőt nem lehet megtartani hosszú távon pusztán a vagyonnal, vagy a kinézettel.


2. A belső értékek... Amikor egy férfi azt akarja hogy "önmagáért szeressék" de közben nem képes változtatni önmagán egy mindenkinek jobb irányba. "Szeressenek önmagamért!" -de közben nem hajlandó megtanulni hogy kell bánni a nőkkel, hogy kell csajozni, stb.


3. Ezt jól írja. Sok férfi van, aki nem optimalizálja a külsejét. Én évekig változtattam szinte folyamatosan a frizuráimat és az arcszőrzeteimet, mire megtaláltam a számomra legmegfelelőbb kinézetet. A ruháimat is úgy választom meg, hogy az anyagi lehetőségeimhez képest a lehető legjobban nézzek ki bennük. Ezt sok férfi nem teszi meg.


4. Ezt jól írja. A nők szokták kiírni a sok érzelmes hülyeséget facebookra, nem a férfiak. Ha egy nő rinyál, akkor a férfiak segíteni akarnak meg ez normális, mert ilyen a női természet úgy általában.

Ha egy férfi rinyál, az 100 méteres körzetben minden puncinedvet kiszárít. Persze, hogy nem vonzó egy férfi, aki állandóan a világfájdalmáról beszél. Ebből minden lesz, csak szex nem. Meg párkapcsolat sem.


28/F, aki 21 évesen abbahagyta a nyafogást, abbamaradt béta férfinak lenni és megtanult nőzni és megtanulta hogy kell megfelelően bánni a nőkkel, hogy megkapja tőlük ami(ke)t akar; aki megtanulta hogy nem a nőket kell szidni és hibáztatni, hanem önmagunkat kell megváltoztatni ha sikereket akarunk elérni az életben

2014. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Engem nem háborít fel.Annyi és olyan farkat lovagol az írója amilyet akar nekem aztán édes mindegy.
2014. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Én is elolvastam az eredeti cikket is és a válasz levelet is, amit linkeltél kérdező.


Látok benne igazságot és úgy nézem, hogy ez sokaknak itt is fáj. Egyedül az első bekezdések egyikére rágtam be nagyon, ahol azt írta, hogy nem teregetjük ki a családi szennyest... Nekem az exbarátnőm szintén ezt csinálta, saját pénzemből tartottam el, sokszor én fizettem az albérletét és általában az én kajámat ettük. Ezen felül elvárta, hogy vigyem el ide-oda és félreértés ne essék, nem irigyeltem tőle, de:

Amikor már egy hónapban 30-40k-t elköltöttem a kajára és azon felül kifizettem kettőnk albérletét (együtt éltünk, persze voltak más lakótársak) és elvittem moziba (olyan filmre, ami engem nem érdekelt) azért az már sok volt és betette nálam a kaput amikor kitalálta, hogy neki új telefon kell (Ráadásul minden hónapban számomra egy vagyonnak tűnő összeget költöttem rá). Hozzáteszem egyetemisták voltunk mindketten akkor és eléggé korlátozottak voltak a lehetőségeim.


A végén kiderült, hogy megcsalt rengetegszer és úgy küldtem el a csába is, hogy éppen az egyik szeretőjénél volt és megtudtam (pedig pocsék volt az ágyban, nem is értem). Félreértés ne essék, nem rohadnak a fogaim, általában még az alsógatyáimat is naponta cserélem és nem picsogok közösségi oldalakon nyilvánosan, de azért na. A végére úgy néz ki, hogy mégis felháborított a cikk valamelyest. :) Bár én már nem a jófiú kategória vagyok, hanem a bihihírka.

2014. febr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
73%

Én mindegyik pontjával egyet értek.

Szerintem igazat ír a nő. A picsogás senkinek sem hiányzik, az igénytelenség szintúgy... Aki meg sajnáltatja magát az nem férfi.


Igaz, nekem van barátnőm.

2014. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

# 16:

Majd ha már nem lesz, te is beállsz a picsogósok népes táborába! :3

2014. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
16-os mindjárt 0%-on leszel te is hozzám hasonlóan. :D Amúgy respect, hogy férfiként is igazat adsz a hölgynek :)
2014. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Honnan tudjátok hogy hölgy írta a cikket?
2014. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Aki meg azzal jön, hogy bezzeg ha macsó lett volna...

Volt macsó is de szegény úgy el volt szállva magától, hogy szerintem még a műhold is látta elhúzni. Magából kikelve dühöngve toporzékolt és szidott mindenkit ha a félmeztelen feszítős fürdőszobatükrös mobilos képére nem kapott 5 percen belül 50 lájkot. Azon felül, hogy idegbeteg volt semmi másról nem volt képes beszélni mint arról milyen fehérjeport vett éppen de arról aztán órákig. A következő életem is meguntam ha véletlenül rámírt..

2014. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!