Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért nem kellenek a jófiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem kellenek a jófiúk cikk nem háborít fel?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 28. 14:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
73%

Nyilván egyértelmű volt nekem is, hogy 0%-os leszek, de nagyon nem érdekel.. :)

Az amit itt picsognak egyesek az durva.


23 éves koromig nem volt senkim... Még sem picsogtam. Nem is fogok.

Ja, és erről az oldalról ismertem meg a leányzót. :3

2014. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
44%

nem olvasok ennyit,de a lényeg és ez is benne lehetne a magazinban.


"kutyának, nőnek a férfi nem hunyászkodik" :D nincs apelláta és kész.Nincs olyan hogy jófiú vagy nem a férfi irányít és pont.Lásd Berki Krisztiánt olyan amilyen de ebben szeretem őt tudja ki az úr otthon.Ő túlzásba is viszi,én se kedvelem mert "celeb" f*asz de ezt az egyet érti.:DD

2014. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Fúú de utálom azt a majmot... a herevasalásnál már nem süllyedhet mélyebbre :D
2014. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

22:


De akkor mégis van jófiú, csak talán újra kéne értelmezni a jelentését.


Jófiú: Aki nem tud bánni a nőkkel. Nem érti őket és nem érti miért nincsenek sikerei, vagy ha talán igen, akkor sem változtat semmin a siker érdekében.


Rosszfiú: Aki tud bánni a nőkkel. Talán ilyennek született, talán a sok kezdeti kudarc hatására teljesen megváltoztatta magát egy olyan emberré, aki ért a nőkhöz.

2014. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
legyen úgy :D
2014. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Ez egy Velvet cikk.

Egyebet elmondani nem tudok, kérem, kapcsolja ki.

2014. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el, miután megláttam, hogy a Velveten jelent meg.

Az a baj az ilyen írásokkal, hogy rettentően szubjektívek. (Bár sajnos egyre inkább tendencia, hogy sokan szentírásnak veszik, és az eféle szennymédia alapján próbálnak meg élni.)

Nem lehet általánosságban beszélni "a nőkről" és "a férfiakról". Valakinek ez jön be, valakinek az. Persze, statisztikailag lehet elemezni, hogy melyik férfitípus a nők hány %-ának jön be, de ez is elnagyolt beskatulyázáson alapul.

Egyébként meg a nagy igazság: számomra a barátnőm az első, nem vagyok vele bunkó, nem nézem le, nem használom ki, hanem a társamnak tekintem, akit meg kell becsülni. Való igaz, így nincs két tucat nő oda értem, viszont az az egy, akivel járok, vele viszont tökéletes a kapcsolatunk, és még csak megjátszani sem kell magam.

Ki-ki döntse el, hogy neki mi a fontosabb.

2014. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

27:


Jó de akkor ne nézd le azt, aki sok nővel szeret dugni és meg is teszi.

2014. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nem csak jó és rossz kategória van.

Én például nem szeretem, ha a férfi határozatlan, a döntéseket képtelen egyedül meghozni, úgy viselkedik, mint egy ma született bárány, mindent megtesz nekem, még akkor is, ha az Neki nem tetszik.

Sok lány az ilyen fiúkat sorolja a "jó fiú" kategóriába.

Nálam mit jelent a jó fiú?

Tudja mit akar, nem néz le másokat, tisztelettudó, kedves az emberekkel, kiáll az igazáért, felmeri vállalni a véleményét.

Az első és második jellemleírásomban nagy különbségek vannak, mégis sokan egy kalap alá veszik őket. Ráadásul szerintem nem is lehetne besorolni senkit sem jó és rossz kategóriába, hisz mindenkiben van valami rossz és valami jó is. Persze kivételek mindig vannak és lesznek is.

2014. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

ez a cikk nagyon általánosít.... az esetek 90%-ában nem is ezek miatt nem kellünk a nőknek, egyszerűen az a helyzet, hogy a nők valamiért izgalmat akarnak, valami extrát, csinálni valami nem mindennapit, és ezt egy ilyen faszival lehetetlen, aki még a katicabogarat is oldalra tesi az útról h ne üssék el


24/F

2014. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!