Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a kiút?

Figyelt kérdés
3 éve szakadt meg a kapcsolatom életem szerelmével és ez eléggé a mélybe húzott.Alapból voltak velem problémák elég instabil személyiség vagyok sokszor voltam mélyponton és éltem nagyon felelőtlen életet.Számomra ő egy biztos pont volt aki hihetetlenül sok energiát,kitartás,és motivációt adott. Nekem már egy kapcsolatnál többet ért ez a személy hihetetlen mértékben felnéztem rá és tiszteltem amikor megszakadt vele a kapcsolat újból nagyon felelőtlen életet kezdtem élni és elkezdetem vissza illetve még mélyebbre zuhanni.Mostanra már teljesen elhagytam magamat és feladtam az elképzeléseimet magammal kapcsolatban.Nagyon befordultam a barátaim elpártoltak tőlem egyedül maradtam Ezt a "züllött" életmódot nem bírták tovább illetve sokan megváltoztak és életmódot váltottak egy egészségesebb jövő érdekében.De az utóbbi időben már el sem mászkálok sehova csak a lakásban tengetem szánalmas időmet saját magam leépítésével feladva minden elképzelést.Van ebből ki út tudom ,h itt már nem csak az illető elvesztése a probléma hanem ,h már maximálisan feladtam mindent.
2014. febr. 28. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

1 megoldás van:

Elhatározod és összeszeded magad.

Semmilyen más megoldás nincs.

2014. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod a problémát, akkor tudod a kiutat is. Találj egy elfoglaltságot, mozdulj ki. Három év rengeteg idő ne csak mereszd a segged tegyél érte hogy jobb életed legyen. :)
2014. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs valami ami érdekel, amit szívesen csinálnál? Bármi.

De lehet itt már pszichológus kéne. Meg kellene találnod önmagadat, de úgy látom hogy te attól inkább távolodsz...

2014. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!