Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lenne helyes tennünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lenne helyes tennünk? Együtt vagy külön?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy srác akivel az utóbbi időben nagyon összemelegettünk. Jobban is mint kellett volna..

Elsőnek csak szimpla ismerkedéssel kezdődött minden, de már akkor éreztem, hogy folyton méreget és mindig mélyen a szemembe néz amikor beszélgetünk és sokszor zavarba is jött miattam és elpirult. Nagyon megkedveltem őt, és azt hiszem ő is engem. Csakhogy neki barátnője van, pontosan másfél éve.

Én nem akartam tőle semmit és egyáltalán nem áll szándékomban még most sem tönkretenni a kapcsolatát, de egyszerűen annyira odavagyunk egymásért, hogy amikor kettesben maradunk alig tudjuk kontrollálni magunkat. Ő is és én is.

Nem akartunk semmit sem, de már kétszer is összeakadt a szánk csak úgy a pillanat hevében és aztán mindketten szégyelltük magunkat..

Azt mondta nekem, hogy még sohasem érzett ilyet mint most én irántam. Még a saját barátnője sem képes ennyire "elvarázsolni" és, hogy úgyérzi nagyon szeret..

Tudjuk mint a ketten, hogy így, hogy neki barátnője van nem lenne szabad ezt csinálnunk. Azt mondta, hogy ennyi idő után képtelen a párját csak úgy dobni, azt meg képtelen lenne neki elmondani, hogy mást szeret, mert a lány sok mindent tett érte..

De ezt sem csinálhatjuk így, mert előbb vagy utóbb akár ki is derülhet. Osztálytársak páran már sejtik is és, ha előbb vagy utóbb köpnek a lánynak az még gázabb lenne.. És ez így nekem is elég rossz.

A múltkor azt mondta, hogy gondolkozik, hogy mi legyen, de úgyérzi, hogy velem akar lenni..


Aki volt már esetleg hasonló helyzetben az mit tanácsol?


2014. febr. 28. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem voltam és nem is hiszem hogy leszek ilyen helyzetben. Figyelj akárhogyis csak csók volt akkor is megcsalta a barátnőjét. Mondja el neki ez a tisztességes, becsülje már annyira azt a 1,5 évet! Ha igazán kellesz neki és szeret akkor váltani fog rád. Ha pedig nem teszi szerintem az elég jelzés értékű. Ne hagyd magad kihasználni. Szegény barátnője pedig jobbat érdemelne.
2014. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha a barátnőjét megcsalta veled, akkor téged is megcsalna egy másik lánnyal, nem gondolod? szerintem inkább hagyjátok egymást.. és a fiú pedig mondja el a barátnőjének, hogy mi történt
2014. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a srác miért nem szakít a barátnőjével. Miért nem adja meg az esélyt, hogy találjon olyat, aki szereti? Már bocs, de nagy kamunak tartom a srác dumáját. Neki ez így tökéletes, hülyít téged meg a barátnőjét is. Aki szakítani akar szakít. Milyen okot tud egyáltalán mondani, hogy miért nem teszi meg? Mert a csaj sok mindent megtett neki? Haggyuk már...
2014. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hülyít engem, ebben biztos vagyok.

És szakított vele pontosan félórája, most hívott és beszélni akar hétvégén..

2014. febr. 28. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem szakít a srác a barátnőjével? Ha téged jobban szeret. Megértem őt is, hogy ennyi idő után stb., de innen üzenem neki, hogy ez nem kifogás! Én is sokáig ilyenek miatt nem szakítottam, hiba volt, mert csak szenvedés volt így az egész kapcsolat. Már vége.
2014. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem olvastam az utolsó kommentedet. Akkor szakított. Jól tette.
2014. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!